Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy áprilisi esküvőre mit...

Egy áprilisi esküvőre mit vegyek fel?

Figyelt kérdés

2hét múlva megyek egy nagyon egyszerű esküvőre, de nem tudom mit vegyek fel. Nem szoktam esküvőre járni, igy fogalmam sincs mibe "szokás" menni. Nem szeretnék túlöltözött lenni. Nem lesz utána se lagzi se semmi, szóval egy nagyon egyszerű "valamire" gondoltam:D

Segitenétek?

18/l


2011. márc. 21. 17:54
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nem egy helyre megyünk??? Ugyanez ez a helyzet nálam is, csak az április közepén lesz. Mivel csak szimpla esküvő és alig leszünk, én egyszerűbben fogok öltözni, mint pl. tavaly nyáron egy 350 fős lagzin... Valószínűleg fekete-fehérben, vagy fekete-királykékben leszek. Általában minden elegáns ruhám ilyen. Az már szinte biztos, hogy felülre fekete vagy fehér fűzőt veszek, csak még a szoknyán agyalok, hogy fodros szatén mini legyen, vagy csíkos ceruzaszoknya (olyan kosztümalsó féle) vagy esetleg sima térdig érő, fekete, alján kicsit fodros. De van egy szürke enyhén csíkos kosztümruhához hasonlatos Philip Russel ruhám is, még az is szóba jöhet egy vastag övvel.


Mondjuk én már 25 vagyok.

2011. márc. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Csillámka ***** válasza:

Egy ilyet! Színe miatt egyszerű, de gyönyörű! Tüök szoliddá teheted egy fekete blézerrel, vagy hasonlóval. És esküvőig meg is kapod!


[link]

2011. márc. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!