Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért csinálják ezt az előítél...

Miért csinálják ezt az előítéletes emberek?

Figyelt kérdés
Ma már Magyarországon is sok emo van.Közöttük én is..Nagyon zavar amikor a bnőim olyan megjegyzéseket tesznek hogy az "emosok melegek" közbe ezerszer megjegyeztem hogy nem feltétlenül.vagy nézek ki az ablakon és rögtön "csukd rá az emosra" na meg az hogy nincs olyan szó hogy emos... meg hogy amikor telefonozok rögtön "hagyd magába van fordulva" dumákkal jönnek.meg hogy "minden emos vagdossa magát" ez főbb példa de nem vágom egészen hogy miért az jön le rögtön mindenkinek ha valaki emo akkor meleg? vagy ha valakinek hosszabb a haja a fiúk közül akk az emo és meleg... nincsen jobb dolguk vagy micsoda? az alap kérdés hogy miért gyűlölik ennyire az emokat? és ha így állnak akkor azokat a férfiakat akik melegnek születtek és nem emok azokat is elítélik??
2011. márc. 20. 18:58
 1/5 anonim ***** válasza:
83%

Nyugi, ugyanezt a szintű b@sztatást kapja egy goth vagy egy punk is, max a punkok esetében a lányokat b uzizzák le.

Valószínüleg tizenéves vagy, ilyenkor MINDENKIRE rájár a rúd. Aki kicsit különböző arra persze jobban. Az egyetem alatt már jó lessz, addigra már jobb dolguk is lesz mint másokba törölni a cipőjüket.


Ami megoldás lehet, hogy szerezz hasonló barátokat. Egy ember csak magányos különc a szemükben, de ha 3-4 en vagytok az már klikk. nem kell hogy egy osztályba járjatok...

2011. márc. 20. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Azért csinálják mert kamaszkorban mindenki zavart, egy kicsit depressziós és a nagyobb kutya b a kissebbet elven mindenkibe belerúgnak.
2011. márc. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ismerős...Bár velem az a bajuk, hogy magyar vagyok és nem csini kis New Yorker p*csa vagyok:P Szokj bele, keress hasonló barátokat
2011. márc. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
ez mindenkivel így van aki különbözik a többitől. le kell szarni, ha nem foglalkozol velük akkor előbb vagy utóbb megunják mert nem figyelsz rájuk és úgy nem buli. ha a barátaid is ilyeneket mondanak rád akkor nem a barátaid, a barátok megértenének téged és elfogadnának olyannak amilyen vagy.
2011. márc. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
mondjuk igazatok van :D de a bnőimet tényleg nem tudom megérteni... én is ugyan úgy elfogadom a kinézetüket pedig azokat a ruhákat sosem húznám fel amiket ők mégse teszek rá megjegyzéseket..
2011. márc. 21. 17:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!