Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Srácok, mit gondoltok?

Srácok, mit gondoltok?

Figyelt kérdés
14 éves múltam. Természetesen lány vagyok, és a véleményeteket szeretném tudni. Nem vagyok vékony alkat, viszont kövér sem, olyan átlagos féle. Jól öltözök, mert gyakran veszünk ruhákat, úgyhogy nem vagyok régimódi. Azt szeretném tudni, hogy egy ilyen lány teccik a fiúknak? Nem kell csontkollekciónak lennem, hogy bejöjjek valakinek?
2011. márc. 17. 19:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Annyiféle ízlés van, ahány ember. Van és mindig is lesznek olyanok, akiknek te tetszel illetve fogsz tetszeni, szóval cseppet sem kell aggódni, annál is inkább, mivel ha aggódsz, az hatással van a közérzetedre, ami viszont rossz irányba viszi a külsőd fejlődését.

Még csak eztán válsz nővé, semmi gond nem lesz, tetszeni fogsz a srácoknak.

2011. márc. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Attól, hogy gyakran vannak új ruháid, még nem öltözködsz jól.
2011. márc. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

azért a sok ruha nem egyenlő az ízléses öltözködéssel :DDD


idegbaj kerülget amikor szivárványszínű bő pulcsihoz felhúznak feszülős cicagatyát, meg valami nagy deszkáscipőt.. mint valami bohóc, komolyan mondom :S

14f

2011. márc. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Magyarul azt kérdezed hogy egy átlagos lány akinek sok a ruhája, bejön-e a fiúknak? Most őszintén, szerinted ennyi infó alapjn bárki válaszolni tud erre valami hasznosat?
2011. márc. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

14 éves vagyok és lány.

Azt kell tapasztalnom, hogy a környezetmben lévő fiúk többsége a formás és laza csajokat kedvelik.

Valójában nem is az a lényeg, hogy mekkora a popsid vagy hanyas melltartót hordasz. Sokkal inkább számít, hogy hogyan kommunikálsz.

1. SOHA NE beszélj csúnyán

2. NE dadogj és ne "nemtudomozz"

3. Legyen meg a szemkontaktus és ne tedd keresztbe a kezed/lábad.

4. Legyen friss a leheleted. Nincs taszítóbb egy záptojás leheletű lánynál.

5. Ha olyan a téma, ami zavar téged és nem akarsz róla beszélni, akkor szólj, hogy keressetek valamilyen más témát, mert ha dadogsz az nem jó.


Ezeket tapasztalatból írtam és nem magazinokból...

Legyél nyílt! Ha olyan kérdést tesznek fel pl., hogy "szőrös a puncid?" akkor lazán válaszold rá, hogy nézd meg. :DD

Ha tetszeni akarsz a fiúknak, akkor el kell érned, hogy harcoljanak érted!


Beleestem abba a hibába, hogy a harmadik találkozó után uccuneki fuss volt. :D Egy hónapos járás után ki lettem dobva, mert "kicsi" voltam... Persze tudom jól, hogy miért. :D Minden kérdésre "nemtudommal" válaszoltam és meglett az eredménye.

Szóval ne azza foglalkozz, hogy milyen a külsőd! Fogadd el magad olyannak, amilyen vagy! Öltözz csinosan és lazán!

Én is sokáig feszengtem, amiatt, hogy 172 centi magas vagyok és 78 kiló. Amióta nem foglalkozok vele, sőt... büszkén vállalom, sokkal boldogabb vagyok és szeretnek az emberek.


Legyél bolond és boldog! Én ezt mondom. :D

2011. márc. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
elmondom, hogy 1, sosem vennék fel szivárványszínű pulcsit, 2, sose vennék fel cicagatyát, 3, se deszkás cipőt, szóval nem kell aggódni, és nem arra mondtam hogy ha gyakran vásárolok, akkor jól öltözködöm, csak arra hogy nem vagyok régimódi meg minden. és nem önteltség, de tényleg jól öltözködöm, szeretem a csinos ruhákat. :)
2011. márc. 20. 20:57
 7/7 anonim ***** válasza:

omg ... attól hogy egy csaj deszkás cipőt hord még jól nézhet ki :D

barátnőm is deszkás cipőt hord,és eddig senki nem mondta neki hogy derondavagyb.zdmeg! :'D

meg amúgy nem attól lesz rosszílésed hogy cicagatyát veszel fel hanem attól hogy nem tudsz kombinálni

gondolj bele,egy cicagatya tök jól néz ki egy laza pólóval és egy magassarkúval vagy egy balerina cipővel :D

és most képzeld el a cicagatyát egy rövid feszülős felsővel ... nah ugye az már gáz? :D

2011. aug. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!