Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet venni olyan muszlimá...

Hol lehet venni olyan muszlimáknak készult furdoruhát ami olyan mint a burkini csak niqábosan? Mármint nem lászik az arc csak a szem?

Figyelt kérdés

sziasztok.

a burkini az ilyen: [link]

a niqáb meg ilyen: [link]

és ennek a kettonk az otvozése kéne.

koszike

sziasztok


2011. márc. 17. 12:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
34%
Basszus mindig is tudtam h ezek nem 100asak, de hogy még strandra is ilyenben mennek:O
2011. márc. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Jó kérdés, szerintem maximum neten tudsz rendelni, boltban nem hiszem hogy nagyon árulnának errefelé ilyeneket.
2011. márc. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

koszonom A VáLASZOKAT.

AZ ELSOT MEGKéRNéM NE KOMMENTáLJA AZT AMIRE NEM TUD RENDESEN VáLASZOLNI.

KOSZONOM

2011. márc. 18. 12:16
 4/13 anonim ***** válasza:
45%
szerintem meg az nem 100%-os, aki egy melltartóban meg bugyiban ugrándozik nyilvános helyen, és mindenki úgy csinál, mintha ez normális lenne, pedig mindenki érzi, hogy ez nem az. Mert attól, hogy vízlepergető anyagból van, az bugyi, és melltartó :P
2012. júl. 26. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
50%
oké, húzz magadra zsákot és ugrálj abban az valóban természetes...
2012. júl. 26. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
45%
utolsónak: te meg rakj kötelet a nyakadra és ugrálj azzal, az természetesebb :)
2012. nov. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
0%

a 'burkini' nem feel meg az előírásoknak.

az egy testhezálló fürdőruha és kiadja a test minden porcikáját.

mi muszlimok nem is mehetünk ki a sok félmeztelen (vagy teljesen meztelen) strandoló közé, még teljesen felöltözve sem.

2013. jún. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
32%
elírtam: a 'burkini' nem felel meg a vallási előírásoknak (csak elgépeltem az előbb).
2013. jún. 21. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Utolsó:Nincs iagazd.A burkini nem testhezálló,ha megnézed,vannak olyan képek is amik bo szabásról teszenek bizonyságot.Egyébként honnan szedted,hogy mi muszlimok nem mehetunk ki a strandra?Megfelelo oltozékben ki lehet menni.

És nem muszáj tapadós burkinit venni,van ahogy elobb is írtam bo szabás is.

2013. jún. 26. 16:01
 10/13 anonim ***** válasza:
10%

nem mehetsz ki a nyilvános strandra a sok majdnem pucér (vagy ténylegesen pucér) ember közé.


csak olyan strandra mehetsz ki, ahol nincsen olyan ember megláthatna téged (esetleg csak a saját rokonaid, de ők is csak rendesen felöltözve).


ez a 'burqini' pedig tapadós és vallásilag nem korrekt a viselése.

2013. aug. 24. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!