Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Holnap már nem lesz hideg...

Holnap már nem lesz hideg topánkát felvenni?

Figyelt kérdés
17 °C - t jeleznek előre, és szerintem ez már elég jó idő egy nem túl nyitott topánkához. Viszont esőt is jeleznek délutánra, ezért nem vagyok biztos benne. Igaz csak suliba mennék, de mégis félek. :S
2011. márc. 15. 21:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Én már napok óta balerinát és elöl nyitott szandálokat cipőket hordok, persze harisnya nélkül.

Szerintem felvehető, igaz én nem vagyok fázós.

25

2011. márc. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

én tegnap éjjel topánkában szaladgáltam harisnyával és egyáltalán nem fáztam. de suliba még nem merném felvenni, még reggel szerintem hidegebb van mint éjjel. még szerintem várok egy hetet, vagy legalábbis h reggel ne legyen vacogós hideg:D de am sztem nem gáz, ha nem fázol benne. inkább az a fura, h van aki már kiscipőben fog menni, de még olyan is lesz aki csizmában. ez a vicces időszak:D

17

2011. márc. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én is gondolkoztam ezen, bár mivel az enyém fehér és szövet, ezért nem hiszem. meg amúgy is, megint rosszabb időt mondanak állítólag. még várok vele, vékonyabb cipőt hordok, nem ér meg szerintem egy felfázást, egy fél-egész hónap.
2011. márc. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!