Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy tetszik ez a "kollekció"?

Hogy tetszik ez a "kollekció"?

Figyelt kérdés

unalmamban összeállítottam egy tavaszi kollekciót a tavasz divatszíneivel. nektek melyik szett tetszik a legjobban?

kort is írjatok hogy megudjam melyik korosztálynak mi jön be :D a szettenkénti részletes elemzést is várom:) 15/L


[link]


2011. márc. 15. 19:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Nekem tetszik mind a három, egyedül a kék kollekció cipője nem jön be. Nekem túl magas.


21/l

2011. márc. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
76%

Hát...

A ruhák egyike sem jön be, nem igazán az én stílusom, de ennek a cipőjébe beleszerettem :D

[link]


Esetleg még ez tetszik, de mindenképpen más cipővel, mondjuk annak az összeállításnak a magassarkújával, amit linkeltem

[link]

16/l

2011. márc. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
43%

nem rosszindulatból, hanem érdekel: miért jó, ha a legutolsó divat szerint öltözöm? Ez tényleg olyan, hogy ebben a hónapban divat a narancssárga műbőr magassarkú cipő flitteres felsővel és mittudomén neonzöld cicanadrággal, következő hónapban pedig a strandpapucs bőrszoknyával, zsákfelsővel, plüss sállal, s az emberek ezeket magukra is aggatják? Ki találja ki egyáltalán, mi a divat? Most komolyan. Számomra hiába divat valami, ha hülyén nézek ki benne. De tényleg ennyire figyelembe kellene venni az aktuális divatot, mert trendinek kell lenni?

De - hogy válaszoljak is - nekem a piros tetszene leginkább, ha az óra nem szívecskés lenne.

26/N

2011. márc. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 •ß• ***** válasza:

A bal szélső tetszik,a jobb szélső nagyon nagyon tetszik :D

A középső nem.

2011. márc. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
19:53-as nem tudom hogy ez hogy jött ide szerintem nem volt olyan felháborító a kérdésem és csak a színeket követtem. amugy én sem nagyon követem maximum ami megtetszik.
2011. márc. 15. 19:58
 6/15 A kérdező kommentje:
és láttam h többen csak az első 3-at néztétek. lehet lentebb is görgetni mert van 10 kép :)
2011. márc. 15. 19:59
 7/15 anonim ***** válasza:
Egyik sem tetszik. 20/L
2011. márc. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
de hát én nem is háborodtam fel :) csak offoltam, mellesleg válaszoltam is (ja és én láttam a többit is, nem csak a felső sort). Úgy jött ide, hogy tavaszi kollekciókat állítottál össze, amiről nekem a "divat" jutott eszembe és gondoltam, tudsz/tudtok nekem válaszolni. Az egyetlen bűnöm, hogy off is volt a válaszban :) mindegy, vedd semmisnek a válasz első felét.
2011. márc. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

nekem nagyon tetszenek :) bár nekem lett volna ilyen ízlésem 15 évesen :)

nekem az első, a harmadik és az utolsó előtti tetszik a legjobban :)

2011. márc. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
5-ös és a 9-es szett cipője..ááá szerelmes lettem*-*
2011. márc. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!