Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyennek képzelsz el egy...

Milyennek képzelsz el egy fiúsan öltözködő lányt?

Figyelt kérdés
Milyen ruhákban, kiegészítőkkel? Akár képet is linkelhetsz, de le is írhatod..
2011. márc. 14. 18:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Úgy általában a mai tinik.
2011. márc. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hát...nem tudom. :D Én úgy vettem észre, hogy a mai tömegtinik közt is elég fiús vagyok :D Náluk ez a bördzseki, kockás sál(nekem is van...de ilyet még senkin nem láttam, nem is volt egy olcsó mulatság, 4ezer forint volt), ilyen kisebb vagy óriási táska, amit a karjukon hordanak, tornacipő(elvetemültebbek köveset, strasszosat viselnek) és ilyen szaggatott, flitteres csőnadrág van rajtuk :D

rajtam sose volt még flitter :DD

2011. márc. 14. 19:52
 3/5 anonim ***** válasza:
2011. márc. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nálunk van a suliban egy töriszakos fiúlány :D mi így hívjuk. számomra akkor vált biztossá, h lány, amikor találkoztam vele a mosdóban.

egyébként meg: katonai sapka, fekete bő ing, terepgatya, surranó. ez a mindennapi öltözéke.

ja, és ez megspékelve egy oldalt kiborotvált frizkóval :D


szóval ha nem tudnám, h lány, azt hinném, h fiú.


ja, és ha ez vígasztal, akkor én sosem hordok csőgatyát, ribitasit, vagy flitteres cuccokat. sőt, az összes csillogós ruha számomra cigányos, soha nem venném fel.

viszonylag nőiesen öltözködöm, többnyire casual stílusban. ja, és nem majmolom ész nélkül a divatot, soha nem volt még olyan cuccom, ami az a kifejezett extradivatos cucc lett volna. kényelmesen, kicsit sportosan nyomom, ahogy én jól érzem magam.

2011. márc. 15. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

[link]

a kapucnis pulcsi, a farmer és a hátizsák stimmel :D

2011. márc. 17. 16:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!