Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondoltok ezekről a...

Mit gondoltok ezekről a szettekről?

Figyelt kérdés

ti felvennétek őket? Melyik tetszik a legjobban? (saját készítések) 15/L

[link]

[link]

[link]

[link]


2011. márc. 14. 15:29
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
3. vagyok, 15 éves, lány
2011. márc. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Nem venném fel,nekem ezek túl sportosak.Talán a 4.tetszik a legjobban
2011. márc. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Az első kettőt max. sportoláshoz. A harmadikon csak az ing és a nyaklánc tetszik, tipikus tizenéves tömegcucc. A negyedig tetszik, leszámítva, hogy nem szeretem a piros színt. Tudom, nehéz eset vagyok. XD


22L

2011. márc. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Egyik sem tetszik, nincs bennü semmi nőiesség.

13/l

2011. márc. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
elsőből tetszik a nadrág a 3.-ból pedig a nyaklánc, így együtt nem venném fel, pedig passzolnak egymáshoz, de nekem nem tetszenek
2011. márc. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
nem tudom, hogy a 3.nál mi a tipikus tini tömegcucc .. én inkább azt mondanám, hogy divat.. répanadrág, tornacipő örökké .. bírom ezeket a kritikákat ..17/L
2011. márc. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

iszonyujook <3 legjobbak a kiegeszitok. te vagtad ossze oket? hol lehet ilyen jo kiegeszitoket vennii??????????

nagyon kene! 15/L


( egy 15 eves lanynak nem rbancosnak es nouesnek kell lenni sztem. erezze jol magat amiben van es az lesz vonzo. )

2011. márc. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Igen én vágtam össze őket [link] -on. nagyon egyszerű csak regisztrálni kell és már készítheted is a szetteket. rengeteg darabból lehet választani :)

megvenni pedig nem tudom hogy meglehet-e venni Magyarországon de a szett mellett írja hogy hol tudod megvenni a rucit pl az ing: [link] /abercrombie_fitch_shop_official_site/thing?id=30167661

írja a magyar árat is és szerintem neten meglehet rendelni :)

2011. márc. 15. 14:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!