Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet venni férfi cső...

Hol lehet venni férfi cső nadrágot/répanadrágot? (miskolcon)

Figyelt kérdés
Már megnéztem a CłA-ban New Yourker-ben,Takko-ban, és a Mister&lady-be sé nem találtam :S miskolci üzletekre gondoltam
2009. febr. 20. 22:06
 1/7 anonim ***** válasza:
10%
Én csak webáruházat tudok ajánlani,www.melegvagyok.hu
2009. febr. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm ezt nagyon nagy intelegtusal rendelkező úrnak/hölgynek hogy a csőnadrágot nem csak melegek hordak hanem heterók is meg egyébként ez egy retro cuccnak is nevezhető mert (nem tom mikor) de 80,90 években sokan hordtak!
2009. febr. 20. 22:32
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem egy nadrágtól lesz valaki meleg...


Bárki hordhat csőnadrágot, ha jól áll neki és illik a stílusához.


Sajnos nem tudok segíteni, mert nem vagyok miskolci.

De egyik barátom női nadrágot vett magának, mert ő sem talált.

Igazából, ha olyan a fazonja akkor inkább unisex viselet, tehát ugyanmindegy, felvéve. Ha olyan se volt, akkor marad Bp. vagy valami más város.


Az eladókat megkérdezgettek mindenhol? Hátha szoktak hozatni, csak épp rosszkor mentél.


Am myvipen van sok emo srác (sokan hordanak csőnadrágot :))) amelyik közel lakik hozzád annak írj egy levelet és kérdezd meg. Ha nem bunkó, akkor válaszolni fog, nem ciki.

Mi is mindent így kérdezgetünk egymástól levélben :)

2009. febr. 21. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

a helyi plázában tuti találsz^o)

am meg még vagy 3 hete volt egy csomó csónaci a new yorkerben legalábbis itt debrecenben de ha itt volt akk tuti ott is^o):D

kezd kimenni a diivatból a csőnaci:(:(

2009. febr. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
esetleg egy turkáló? (nem vagyok miskolci, így nem tudok konkrét turit mondani, de ott szoktak lenni egész jó kis retró cuccok is, és nem fog veled szembejönni az utcán, + olcsóbb is...) De ha finnyás vagy, akkor menj el a retro jeansbe, ott tuti találsz ffi csőnacit!!! :D:D:D
2009. febr. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia, en Londoban lakom es itt mindenki hord csonacit,nemtol,kortol fuggetlenul.Ne fogalakozz azzal,h ki mit mondd! Itt tudsz rendelni : www.asos.com

:)

2009. febr. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Number99 válasza:
Slash is csőgatyát hord szal lehet hazamenni.(csak egy példa)
2012. okt. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!