Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Siófokon vannak ruhaüzletek?...

Siófokon vannak ruhaüzletek? Esetleg pláza ahol ruhákat lehet venni?

Figyelt kérdés
2011. márc. 8. 15:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem, Siófok az ország egyetlen települése, ahol nem árulhatnak ruházati termékeket egy önkormányzati rendelet értelmében.


Ez alól csak a fürdőruhák jelentenek kivételt, valamint az "egyéb, máshova nem sorolt ruházati kiegészítők", de szerintem ezzel a rendeletalkotók sem tudták, hogy mire gondoltak...

2011. márc. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

micsoda?:O

most ezt gúnyolódásnak írtad vagy tényleg így van?

2011. márc. 8. 15:17
 3/6 anonim ***** válasza:

Na én siófoki vagyok. Nem tudom, te hol laksz.

Pláza még nincs, viszont ruhaüzlet van elég sok. Van a Park Center a Tescotól nem messze (busszal megközelíthető), ott van a New Yorker, Tacco, C&A és Vögele. Bent a városban is vannak ruha üzletek, 3 kínai bolt is, valamint a Reno cipőbolt is.

Ha vmire kíváncsi vagy, írj bátran.

2011. márc. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Azt, hogy nem tudom, te hol laksz, nem gúnyból írtam. Csak, hogy tudjam, mennyire vagy képben Siófokkal (mi merre). Ha kell tájékozódásban segítség, írj nyugodtan.

Amúgy a pláza áll. a nyárra lesz kész.

2011. márc. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A 15:07-es vagyok.


Gúnyolódok, vagy komolyan írtam?


Szerinted?

2011. márc. 8. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Igen a plázában vannak jó boltok erdemes bemenni oda, mondjuk elég drága üzletek.


Illetve idén nyilt Hernyósor parkolójában egy szép hasznaltruha butik .

Semmelweis u.12 . Korházzal szemben .

Mini Gardrób néven fut . Jó cuccok , táskák vannak.


Remélem segítettem .

2018. szept. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!