Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik kabát szebb? Felvennéte...

Melyik kabát szebb? Felvennétek ezeket?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2011. febr. 28. 21:01
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Szerintem a bézs jobb.
2011. febr. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
a fekete jobban bejön :) de a másik is jó, szeretem az ilyen nőiesebb kabátokat :)
2011. febr. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Jol nez ki, nekem van majnem ilyenem, csak hofeherben. Az en velemenyem az, hogy feher, vagy vilagos kabatot a kovetkezo nehany evben biztosan nem veszek, mert 1-2 felvetel utan moshatom. Ha bkv-zok, akkor azert, ha autoba ulok be, akkor azert, ha csak hozzam er valami, ami enyhen poros, akkor azert.

Igy szerintem a vilagosat akkor vedd meg, ha alkalomszeruen akarod hordani es nem heti 5 napban atmeneti kabatkent.

Tehat fekete. (Bar ha lenne tobb szinben, akkor engem a sotetbarna, vagy a sotetzold vonzana most szemely szerint, mert voros a hajam.)

2011. márc. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
bézs*.*
2011. márc. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Sztem szépek, bár én kicsit másabb fazonban jobban el tudnám képzelni magamon. Nekem ebből a bézs jobban tetszik (olyan vintage hatása van), de a fekete praktikusabb.
2011. márc. 2. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!