Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Angex turkáló. Vélemények? Jó...

Angex turkáló. Vélemények? Jó cuccok vannak ott? Nektek sikerült már valami nagy zsákmányt megkaparintani? Ha igen mit, és melyik angexban (település/városnév)

Figyelt kérdés
2011. febr. 27. 21:37
 1/4 anonim válasza:

Szia! Én Érden a főposta mellett az Angyalka utcai Angex-ba járok havi 1-2 alkalommal. Főleg babaruhákat vettem eddig, de találtam saját részre molett nadrágot, felsőrészt is, és lakástextilt is vettem már ott. Ágyneműhuzatot, sőt nagyon szép kiságyba való rácsvédőt is találtam. Érdemes az árucsere napján (kedden) menni.

Jártam egyszer Bp.-en a Margit körúti üzletben is, de ott nem láttam sok babaholmit, mást meg akkor nem is kerestem, mert elég sokan voltak.

2011. márc. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szegeden nagyon jó az üzlet. Eddig 7 db felsőt vettem ott 1900 ft-ért. Anyukám pedig 1400-ért ballonkabátot.

20/L

2012. ápr. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én a kecskeméti Angexben voltam és nagyon elégedett voltam. Igaz, hogy most csak babaruhát túrtunk, de óriási a választék és gyermekemnek vettem teljes ruhatárat 3600 Ft-ért.
2012. ápr. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Igen. Budapest, Margit krt-i üzlet, Timberland csimza, vadiúj. Imádom!!!! :D 6 ezer Ft volt.
2012. nov. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!