Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ilyen, vagy ilyesmi, de...

Ilyen, vagy ilyesmi, de nagyon hasonló pulcsit szeretnék. Találtam is de nagyon drágán, olcsóbbért hova mehetnék?

Figyelt kérdés

[link]


Ilyen nagy mintás, derék alá érős pulcsikat szeretnék, nagy kapucnival. Leginkább fekete, fehér, szürke színben. De rózsaszínben is elfogadnék egyet bármikor. Azt kérlek ne írjátok, hogy piacon, kínaiban, vagy turkálóban, mert ott nincsen. A kínaikat, és a közelemben lévő piacokat mind végig jártam. Azt a választ pedig, hogy "bárhol, mert ez egy tucat ruha" szeretném elkerülni, mert olyan üzlet, hogy bárhol sajnos nincsen, viszont sok üzletben már voltam, ahol nem lehetett kapni. Előre nagyon szépen köszönöm a segítséget. :-)


2011. febr. 27. 20:05
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
New Yorkerben vannak ilyen gagyi divatpulcsik.
2011. febr. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
61%
Igen, a new yorkerben látni ilyeneket.
2011. febr. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
én is a new yorkerben vettem ilyet
2011. febr. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Elég tré
2011. febr. 27. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
szerintem elég jó :) new yorkerbe tényleg nézd meg.vagy h&m..de az nem mindig.
2011. febr. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
New Yorkerben láttam én is.
2011. febr. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!