Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért kell tornadressz tesiórára?

Miért kell tornadressz tesiórára?

Figyelt kérdés
2011. febr. 22. 14:43
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Azért hogy ne lógjon ki a derekad mert csúnyán megfázhat és akkor lesz jajgatás, nem véletlenül találták ki legtöbb helyen már nem kötelező senki sem hordja, nálunk sem volt kötelező házirend előírta vettem egyet, és fel is vettem hogy védjem a derekam mert volt már bajom ilyen téren. Vannak gyakorlatok amiknél jól jönnek hogy ne csússzon fel a póló mert akkor ki látszik a melled, meg a nadrág se essen le rólad. Én tűrtem már be pólót mindig ki ugrott vettem alá dresszt nem volt baj, melegebb időbe volt hogy csak dressz volt rajtam engem nem zavart fiuk bámultak kicsit zavart de nem érdekelt. Gimiben 11. es vagyok és mostis hordok dresszt legtöbbször veszek rá pólót de múlthéten nem vettem mert meg lehetett rohadni a melegbe.
2011. máj. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!