Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondoltok ezekről a...

Mit gondoltok ezekről a cipőkről? Ha tetszik, hova vennétek fel?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


[link]


Nekem nagyon tetszenek, bár ritkán járok magassarkúba.


És még annyit hogy ezek a platform cipők mennyire kényelmetlenek/kényelmesek, és mennyit érdemes benne járni ? napi szinten vagy azér ne?


2011. febr. 21. 06:43
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
az 1. nagyon tetszik azt hordanám, a többi nem jön be :S
2011. febr. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Bejönnek:)Hétköznapra simán felhúznám.Főleg az első kettőt:)
2011. febr. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
az első tetszik, szép, a 2-3.-at néhány éve nagy alálfejes korszakomban bizto szépnek találtam volna, de már nem megy a stílusomhoz. a platformos cipők mindenképpen a kényelmesebb magassarkúk közé tartoznak, mert ugye a sarok magasságából így 'lejön' az a magasság, amit a talp ad. én ennek ellenére nem tudnék egész nap magassarkúban járni, de olyan 5-6 órát ki lehet bennük bírni buliban, illetve ha valami elegánsabb helyre mész. de minden megszokás kérdése, ha nem nagyon szoktál magassarkút hordani, az első pár alkalommal rosszabb lesz, később jobban bírod, de alapvetően nem fáj kevésbé a lábad, csak megtanulod nem tudomásul venni.
2011. febr. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

aww Iron Fist*-*

nekem olyanom van,ami a harmadik képen van, de sajno elég ritkán tudom hordani, mivel (lehet hogy azért,mert egy csöppet szűk rám,de) eléggé kényelmetlen, főleg ugye hosszú távon állni és menni benne, nekem szörnyen szokott fájni a lábam. bár összesen 5 pár magassarkúm van, és abból csak az egyik olyan, hogy nem hal meg a lábam, ha egész nap rajtam van..

egyébként bárhová fel lehet venni, ha a stílusodba passzol(:

2012. márc. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!