Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lehet kapni valahol felemás...

Lehet kapni valahol felemás cipőt?

Figyelt kérdés

Olyanra gondoltam, hogy pl egyik kék, a másik piros. Na, de belinkelem, honnan jött az ötlet: http://www.youtube.com/watch?v=ubD477xxcIg

Úgy láttam meg, hogy egyszer rákerestem hayley-re youtube-on (mert nagyon bejön:D (L)(L)(L)).

Na m1, csak megtetszett az ötlet. De nekem inkább valami fiúsabb színekben kéne. Linkelnétek valamit?


2011. febr. 19. 21:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Veszel két pár cipőt, de ugyan olyat csak más színben és megoldva :D.. jobb ötletem nincs bocsi :D..
2011. febr. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
vehetsz olcsó "converse" jellegű tornacipőt fehérben, s befested olyan színűre ruhafestékkel, amilyenre akarod, de akár még mintákat is rajzolhatsz rá ruhafilccel.
2011. febr. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősöm is converse-szel oldotta meg. :) Volt neki kék meg sárga. És ő is felemásban húzta fel. Ja, és fiú volt. :)
2011. febr. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálunk középsuliban a kiscsajok cserégették a cipőiket, és egy csomóan így járkáltak, mert milyen menő...
2011. febr. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem minden áll jól egy közembernek, ami egy "rocksztárnak".:) Nem bántásból mondom. 18 vagyok, de néha elámulok, hogy néhányan hogy fel tudnak öltözni...:) De ismétlem, nem bántani akarlak.
2011. febr. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!