Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szegecses karkötőt hordok,...

Szegecses karkötőt hordok, törvénybe ütköző? (többi lent)

Figyelt kérdés
11 szegecs van rajta, a legnagyobb 2 cm, szúr rendesen. Ne olyan piramisosra gondoljatok, hanem a hosszú tüskékre. Én szeretem, de nem "törvénybe ütköző", nem piszkálhatnak érte rendőrök? Nem öltözködöm vadul, terepnadrág, koncertpólók, leginkább feketébe, meg a karkötő. Ezért megbüntethetnek, vagy vmi? Eljárás?
2011. febr. 16. 17:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Azt nem hiszem, h megbüntetnének, de az biztos, hogy előbb állítanak meg egy kis igazoltatásra mint másokat.
2011. febr. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Senki nem fog téged megbüntetni. Amúgy ne viselj ilyesmiket. Pont arról szólnak, hogy köpsz az alkotmányra, széles a hátad és nem érdekel a rend. Te te itt parázol, hogy jajj mi lesz jaj törvény. Nem illenek ilyesmik hozzád. Egy barátomnak tudod milyene van? Csuklótól könyékig érő. ...
2011. febr. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
lemaradtam, miért piszkálnának érte a rendőrök?:O
2011. febr. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Én semmi rosszat nem tetem/teszek, nem lázadozok, csak tetszik, meg rockot hallgatok.
2011. febr. 16. 19:41
 5/9 anonim ***** válasza:

Persze hogy hordhatod. Bicskát is tarthatsz magadnál, vagy borotvapengét, vagy hóhérkötelet... Ameddig nem csinálsz balhét, addig semmi közük hozzá hogy mi van rajtad. Ha épp az a cél, egy elegáns selyemsállal is meg lehet folytani valakit.

Ha ba sztatnak, akkor amiatt teszik mert ilógsz a sorból, de nyugodtan megmondhatod nekik hogy menjenek a fenébe.

A koncert már más kérdés, szórakozóhelyről ki lehet tenni valakit ha veszélyes a tömegre a rajta lévő ruha. De a nyílt utcáról nem lehet kitiltani emiatt senkit.

2011. febr. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Persze hogy hordhatsz, csak légyszi te ne legyél olyan tajparaszt bunkó, aki elmegy egy metálkoncertre ilyenekkel felszerelkezve és éppen csak részegségében hadonászik párat és máris baj van.
2011. febr. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nyugi, koncerten nem hordom, piát is mértékkel iszom. És mondjuk a tömegközlekedés? Metró, busz? Ott pl a fal fele szoktam tartani, hogy ha netán hirtelen fékez, akkor se vágjam senkibe. Azért figyelek másokra is...
2011. febr. 16. 23:15
 8/9 anonim ***** válasza:
Olyan nyomi vagy.... Tedd le a fenébe. Ezt így nem lehet hordani, hogy közben félsz. Önmagad hazugságának öltözöl be. Vegyél fel inkább egy sárga kötött pulcsit és egy barna kord nadrágot egy edzőcipővel. Ez való neked nem a menő cuccok.
2011. febr. 20. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Miért lenne ez "menő" cucc? Nekem tetszik, csak balhét nem akarok.
2011. febr. 20. 14:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!