Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért mondja azt egy-két...

Miért mondja azt egy-két ember, hogy csak az acélmerevítős fűzőt lehet meghúzni?

Figyelt kérdés

Hát gothság ide vagy oda, én spec nem vagyok oda a fűzőkért. Van kettő, ezeket néhanapján felveszem...

De! Sokszor olvastam itt, hogy "Jaj, a műanyag merevítős mekkora gagyi, mert nem jó semmire!" Hát, elegem lett ezekből a kommentekből, és kipróbáltam.

Mindkét fűzőmben műanyag merevítő van! (Volt egy fehérneműfűzőm, abban acél volt, de kiszedtem...) És érdekes módon, ugyanúgy megtartja a hátamat, és jó szorosan meg lehet húzni azt is! Felvettem, és simán tudtam rajta húzni 7-8 centit.

Tuti, hogy műanyag van benne, mert megtapogatva is érződik, meg ki is bontottam (majd visszavarrtam) az anyagot, hogy biztos legyek benne.

Arról nem is beszélve, hogy a kettő együtt nem volt 1000 Ft a turiban, mégis ugyanúgy tartanak, mint anno a fehérneműm... Meg normális anyagból is vannak, nem "nájlonból"...

Akkor a műanyag merevítős miért nem jó?


2011. febr. 15. 10:26
 1/8 anonim ***** válasza:
78%

biztos ez is olyan hogy úgy gondolják ami olcsó az csak rossz lehet... pedig ez egyáltalán nem attól függ.

én épp ugyanúgy meghúzom a műanyag merevítőset is mint az acélt. sokkal olcsóbb. szóval nekem tökéletes.

2011. febr. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ugye? Na, akkor ez nem csak nekem tűnik fel! :)
2011. febr. 15. 11:22
 3/8 anonim ***** válasza:
53%
Azért, mert akik acélmerevítőst húznak, azt hiszik, ők valami elit faj. Ez is egy ugyanolyan különcködős divat mint akármelyik másik, a maga idiótáival. A műanyag olcsóbb, mint az acél, tehát általában gagyibb is. De a műanyagok lehetnek sokkal keményebbek is, mint az acél, persze ezek nem is olcsók. Az olcsó műanyagot meg valószínűleg tényleg nem lehet annyira meghúzni, mint az acélt, de annyira nem is akarod szerintem. Ha az anyag maga bírja, akkor mindegy milyen merevítő van benne (egy bizonyos határig).
2011. febr. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Hát, nekem csak ez a kettő van, és nem tudom, mennyibe kerültek volna rendes boltban, mert - mint írtam - turiból vannak :)

De az egyik az olyan, hogy ha nem mondom meg előre, hogy műanyag a merevítője, akkor azt hinné az ember, hogy acél van benne. Áh, kifejtem jobban... Szóval *számol* 16 merevítő van benne, és teljesen úgy néz ki, mint ha acélosról néznék képeket. Szóval nem értem az ilyen - ahogy Te mondod - "elitek" hozzáállását. Kiad több tízezer forintot acélmerevítősre, hogy elmondhassa magáról, hogy neki biz' az van. És ettől lesz ő jobb? Nem hinném... Csak felszínes...

2011. febr. 15. 12:27
 5/8 A kérdező kommentje:
Na, kiemeltem a kérdést, hátha kapok még válaszokat! :D
2011. márc. 12. 18:04
 6/8 anonim ***** válasza:
melyik turiban vetted őket? nekem is kéne :)
2011. márc. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Vörösváron az Inci-Finci-ben, vagy mi a bánat a neve :D

De Budapesten a Körúti és a Nagy Lajos király úti Hádában is szoktak lenni!

2011. márc. 13. 08:30
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

szia! látom régi a kérdés, de azért leírom!


Az acélos számomra azért jobb, mert elég husi vagyok, van rajtam 10-15kiló felesleg, s a műanyag merevítők beleállnak az oldalamba, "behurkásítanak". Az acélos pedig, mivel merev, nem lehet szögletesen betörni, nem tud beleállni a derekamba, plusz szépen tart, sokat lehet vele húzni, szép derekat csinál. Biztos jó a műanyag is, de engem az nem tart meg. Van olyanom is, de nem érek vele semmit sajnos. És nem 'elit' vagyok, meg nagyképű, nagyon sokáig spóroltam rá.

2012. febr. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!