Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Farsang!? Hogy kell indián...

Farsang!? Hogy kell indián ruhát csinálni?

Figyelt kérdés

Szombaton farsang, és indiánok leszünk, de nem tudom, hogy hogy csináljam meg az indiánruhát....Valaki nem tudna segíteni?? Esetleg aki már volt indián??:)

13/L


2011. febr. 8. 19:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Én voltam már indián xD Végy egy egyszínü pokrócot, mondjuk barnád, de zöld is lehet. Vágj belőle egy olyan hosszú téglalapot, hogy olyan széles legyen, mint te és a derekadnál kicsit lejebb is érhet. Nadrág az tökmindegy, igazából elmész egy C&A ruhaboltba, megveszel egy ilyen bézs, vagy terepszínü nadrágot, na nem katonait xD Olcsón hozzájutsz. Paróka nem kell, ott a saját hajad, nagyjából így megleszel, még az arcodra néhány csík. xD Meg akkor vannak ilyen indiai ékszereket áruló boltok, onnan karkötő, nyaklánc és megvagy! :)
2011. febr. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jah és persze a pokróc hátul is ugyanaddig érjen és ugye középen lyuk a fejednek :D Jó lenne valami olyan vékonyabb anyagot venni, amit el tudsz vágni.
2011. febr. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
barna anagyból kivágsz akkorát h a közepébe vágott lyukkal a feneked alá lógjon. vagy ha nem akarsz valami barnát venni alá akkor földig is érhet. én anyum övei közt találtam egy nagyonszépet, amikor mi görögök voltunk .. mondjuk az utcai felvonulás volt de mindegy xd szal keresel valami vintaget ha nem akarsz ráköldeni. a nyaka köré varrhatsz színes anyagokat, vegyél fel nagy nyakláncot, és csinálj papírfejfedőt :D
2011. febr. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!