Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyenek MOST az árak a...

Milyenek MOST az árak a Zarában, Bershkában, H&M-ben, C&A-ban?

Figyelt kérdés

Közeledünk a tavaszhoz,és most azthiszem van pénzem ilyen boltokban bevásárolni tavaszra,de mégis érdekelne, hogy tutifix hogy

minden arany árba lesz? :S


2011. febr. 8. 13:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Nagyon kíváncsi leszek a válaszokra,mert én külföldön élek és pont most voltam egy ilyen körúton a Zarába,Mangoba,H&M-be,C&A-ba.Mennyivel másabbak itt az árak,ez nagyon érdekel.
2011. febr. 8. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok,ha senki nem válaszol neked akkor próbálok segíteni én.Mit jelent nálad az arany ár?Miket szeretnél venni és mennyi összeget szánsz rá.Azért nagyjából egyformák lehetnek az árak.Legalább is az alap ára tuti az,hogy akcióban van-e szerencse kérdése.
2011. febr. 8. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

hát, 4-5 gatyát...(2 farmer van közte )

meg szeretnék vékony, rövidebb nacikat is.

és pár póló, 1-2 kardigán, esetlek ha van tavaszi kabát valami jó..

2011. febr. 8. 16:29
 4/6 anonim ***** válasza:
A C&A-ba vettem egy pulcsit annak az eredeti ára 3500Ft volt és le volt értékelve 2400Ft-ra.Voltak állványok ahol 2400Ft-os dolgok lógtak,voltak 1400Ft-os dolgok(ezek inkább felsők).A mangoban a nadrágok voltak nagyon leárazva 3800Ft-ba került egy csomó fajta.Zaraba vettem egy átmeneti kabátot 5500Ft-ért.Volt több rövid és hosszabb fazon és mindegyik ennyibe került.Az eredeti áruk 13500Ft és 16500Ft.Voltak persze ruhák is de azt itt már nagyon szétszedték,de azok is 2500Ft-ba kerültek.A tally weijlbe a pulcsik,kardigánok szintén 2500Ft-ba kerültek.H&M-be most nem voltak olyan nagy akciók most jött egy új kollekció.De azért nézz be,mert 2héttel ezelőtt fantasztikus dolgokat vettem 2700Ft-ért,1900Ft-ért.Eredeti árban minden sokkal drágább.Ja és rövidnacit én is keresek még.
2011. febr. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja és ezek ugye átszámítva kb.pár 100Ft-al tuti elfog térni:)remélem azért ott is lesznek jó kis árak.
2011. febr. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :)
2011. febr. 8. 16:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!