Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy vegyem fel egyedül a fűzőt?

Hogy vegyem fel egyedül a fűzőt?

Figyelt kérdés
Rendes fűző, nem csak ilyen dísz. Utólag jöttem rá, hogy egy szobalányt is kellene venni, mert egyedül nem akar sikerülni a felvétel. Egyszerűen, ahogy felveszem ki kell fűzni tágra, mikor meg jól összehúzom és ott matatok hátul, akkor teljesen belebonyolódok a zsinórba. Úgy meg, hogy hátul össze van fűzve, és elöl kapcsolom össze a kapcsokkal, úgy nem sikerül felvenni, mert egyszerre nem tudom úgy összeszorítani, mint hátulról a zsinórral szépen fokozatosan. Mit csináljak? Ez kész katasztrófa, nem kérhetek meg mindig valakit! Eleve meglepetésnek szántam a férjemnek, de hát nem tudom egyedül felvenni! Ha meg ő nincs itt segíteni és fel akarom venni, a szomszédhoz még sem mehetek.
2011. febr. 3. 14:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Én mindig egyedül veszem fel. Ha jól rémlik a fairygothmother oldalán van róla egy videós útmutató is.

A lényeg, hogy először lazítsd ki hátul úgy, hogy a zsinórok egyenletesen legyenek, de ne lógjanak, vedd fel, kapcsozd be fentről lefele. Igazítsd egyenesbe a hátvédőt, és húzd meg a 2 hurkos zsinórt középen kétoldalt, néha megigazgatva a hátvédőt, hogy ne gyűrődjön nagyon. És szépen összehúzod akkorára, amekkorára kell. Nekem sosem szoktak összegabalyodni a zsinórok, ami azt illeti, nem is értem, hogy hogy tudnak, mert nem szabadna nekik!

Milyen fűződ van? Ha esetleg nem fűzőzsinór, hanem szaténszalag van benne, az tényleg problémás lehet, de valódi zsinórral nem értem.

2011. febr. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Zsinór van benne, szerintem szalaggal össze sem tudnám húzni. Fogalmam sincs nekem sem mi történik, de ahogy hátra kerül és próbálom összehúzni nem találok semmit. Lehet csak gyakorolnom kellene? Megnézem azt az oldalt, hátha vidóval egyszerűbb.
2011. febr. 3. 15:07
 3/12 anonim ***** válasza:
Szia! Próbálkozz a tükör előtt :)
2011. febr. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ez a baj a fűzőkkel... Mire felveszed, meg leveszed, elmegy a kedvetek a szextől...
2011. febr. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
2011. febr. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

előző vagyok, itt még jobban látszik:

http://www.youtube.com/watch?v=Q1THdIrVosE&NR=1&feature=fvwp


egyébként ha szabad kérdezni, honnan rendelted vagy vetted a fűződ és mennyiért? :D

2011. febr. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
corset-uk.com ról rendeltem hármat, most olyan akció van, hogy ha hármat rendelsz a legolcsóbb ajándék, így olyan 40re jött ki három postástól. Mondjuk olcsóbbak is vannak, de a nagyon olcsók nem igaziak, csak divat fűzők, ami én úgy tudom kb. azt jelenti, hogy arra amire a fűző való nem jó, csak egy szép felső. Olyat, ami rendes olyan 10 körül is lehet már kapni, ha le van árazva plusz posta.
2011. febr. 3. 17:50
 8/12 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a videókat, ez az utolsó a legjobb, hát gyakorlok, nekem az a része nem ment, mikor hátul beakasztgatja az ujját, meghúzza aztán lejjebb akasztja be a következőhöz. Ott én összevissza nyúlkálok. :)


Egyébként, nem megy el a kedvünk, mert nem úgy szoktam felöltözni, hogy hé várj, akkor felveszek valamit, hanem előbb felöltözök, aztán csábítok, ha épp van kedvem felöltözni. ;)

2011. febr. 3. 17:53
 9/12 anonim ***** válasza:

öH... A fűzőt nem kufircolás előtt szokás felvenni:)

Én pl. minden nap fűzőt hordok...

De hogy eloszlassam az ilyesféle aggályaidat, levenni annyi, hogy kikötöd hátul, és kikapcsolod elöl...igénybe vesz vagy...fél percet is:)

2011. febr. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Na mondjuk ja, ha jól össze van húzva, akkor nem tudom, hoyg lehet benne kényelmesen. Mindegy, a férjem egyébként is szereti, ha ilyen stílusban öltözködök.


De tényleg sokan azt hiszik, hogy a beöltözős szexet úgy csinálják, hogy akkor közben elkezdenek öltözni, vagy megbeszélik, hogy na öltözz fel és utána elkezdjük...

2011. febr. 3. 18:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!