Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Meddig lesz divatban a csőnadr...

Meddig lesz divatban a csőnadrág, és mikortól jön a bő nadrágok? És ilyen passzos dolgok. A tavaszi divat is hasonló lesz mit a téli?

Figyelt kérdés
Mert ez nekem nem nagyon jön be. Nem nagyon szeretem , mert túl kényelmetlen. x/
2011. jan. 24. 14:10
1 2
 1/11 anonim válasza:
miért érzed kényelmetlennek?:\
2011. jan. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell vakon követni a divatot, sőt...Ha valami nem teszik, nem kényelmes, vagy csak nem áll jól akkor ne viseld. Legalább nem olvadsz bele a tömegbe:)
2011. jan. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Mint szakmabeli elmondanám hogy még a 2012-es tavaszi divatot,múlthéten láttam,és még abban sem voltak széles szárú nadrágok!!

Szóval tuti nem mennek még egy darabig,de örülj hogy az idei nyári divat nagyon szuper,és tele van lenge cuccokkal!:)

2011. jan. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
jézus isten. mintha kötelező lenne hordani ezeket. ha nem kényelmes és nem tetszik akkor ne hord. én sosem követtem a divatot, letojom nagy ívben hogy mi a menő, nemfogok havonta ruhákat cserélni mert már nem trendi a felsőm pl.
2011. jan. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem csak akkor olyan mintha kivűlálló lennék ...:D
2011. jan. 24. 15:46
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszi 3. válaszoló.:D ;)
2011. jan. 24. 15:48
 7/11 anonim ***** válasza:
blee. remélem nem jönnek be egyhamar.. nekem a trapézgatyó, sem az ilyen feszes pólok amikből kilóg a derekam....:/
2011. jan. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Nekem nem lóg ki mert nagyon vékony vagyok...:/

És nem nagyon áll jól a csőnadrág ... :S

kössziíí a válaszod.=)!

2011. jan. 24. 17:00
 9/11 A kérdező kommentje:
Ééés nagyon köszi mindenkineek!=)
2011. jan. 24. 17:01
 10/11 anonim ***** válasza:

De visszajön, lenge bő szárú magasderekú nadrág képében, de ugye általában a középkategóriás cégek egy két divatos dolgot esznek ki a kifutókról, és azt preferálják, a kínaik is azt másolják, tehát még tartja magát a szűk gatyó is.

De ami engem aggaszt az a haspóló, vagy mi annak idején topnak hívtuk, 13-évesen rendben is volt, de így visszagondolva szörnyen néztünk ki.

[link]

2011. jan. 25. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!