Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Honnan rendelhetek ilyen...

Honnan rendelhetek ilyen fürdőruhát?

Figyelt kérdés
[link]
2011. jan. 23. 18:00
 1/7 anonim ***** válasza:
vaterán..
2011. jan. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

[link]


Ebayrol rendelhetsz. Nem olcso. Es a legtobb nem is igazan szep, mert ezeken apro lyukak vannak, atengedi a fenyt, ezert barnulhatsz alatta is, viszont az apro lyukakat tiritarka mintakkal lehet csak lathatatlanna tenni.

Ezen kivul Magyarorszagon max tenyleg aukcios oldalakon fogsz hasznaltan talalni, vagy menj be minden utbaeso uzletbe, ahol furdoruhakat arulnak, hatha tudnak neked beszerezni.

Par evvel ezelott volt beloluk tobb, de nem volt ra nagy kereslet, masreszt eleg nagy kampany indult ellene a borrak fokozott veszelye miatt, igy lealltak a forgalmazassal.

2011. jan. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Miért csak egyrészesbe vannak ezek a ruhák?:) Köszönöm a hasznos válaszokat!:) Kedves második,Te akkor már láttál élőben ilyen fürdőruhát?
2011. jan. 23. 22:06
 4/7 anonim ***** válasza:

Nem csak egyreszesben van, van bikini, illetve felso, also kulon: [link]

Csak azt hittem furdoruhat keresel, marmint egyreszest, ezert szukitettem arra a keresest.

Meg nem lattam, nem is hasznaltam, csak regebben olvastam rola.

2011. jan. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Többrészesnek mi értelme van? A bikin amúgy sem takar szinte semmit, az meg nehogy már baj legyen, ha a cicid fehér marad...
2011. jan. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a linkelőnek!:)


Kedves utolsó! Ha neked olyan bikinid van,ami csak a cicidet takarja,akkor szólok,hogy átvágtak az üzletben ahol vetted,ugyanis úgy látszik az alját nem adták oda,az is jár hozzá!:) Viccet félretéve, ha csak a felsőnél maradunk, gondolom neked sem csak olyan fazonú nyári felsőid vannak,ami pontosan követi a fürdőruhád vonalát. S szerintem a barnaság csík-foltmentesen egyenletesen szép! Tehát HA lenne olyan fürdőruha,amiben csak a cickó maradna fehér,nekem az sem lenne elég.

2011. jan. 25. 16:34
 7/7 A kérdező kommentje:
S kedves linkelő válaszolóm! Ebay-ról lehet ide M.o.ra rendelni? Kiszállítási díjról tudsz valamit? Itt mindegyik fényáteresztős? Egyébként a fürdőruhák árát nem drágállom egy sima f.ruha is kerül ennyibe itthon,ami mondjuk márkásabb. S lehet hogy elvetemült vagyok /ez tényleg lehet:)/ de nekem tetszenek ezek a színek!:) Köszi!:)
2011. jan. 25. 16:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!