Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 4000ftért néztem ki magamnak...

4000ftért néztem ki magamnak dc cipőt ebay-en. Csakhogy használt. érdemes megrendelnem?

Figyelt kérdés
sajnos olyan kép nincs fent az oldalon, amin a használt cipő van..
2011. jan. 22. 18:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Én elvből nem rendelek olyat, amiről nincs kép.
2011. jan. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

ohh kitudja milyen dc-t küldenének neked :DD

amúgy meg itthon is lehet a neten találni... vatera teszvesz..

2011. jan. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
fiú vagy vagy lány?
2011. jan. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

a magyar oldalakon drága minden..

lány..

2011. jan. 22. 20:46
 5/6 anonim ***** válasza:

használt cipő eleve fujj, ki tudja, miylen gombás lábóé volt, beleizzadt, meg minden. Plusz főleg sportcipőket kitapossa az ember, és az a te lábadra már nem fog passzolni.

Képet nem tett fel? Mert olyan ramaty. Plusz szállítás... ha nem telik márkás cuccokra, akkor inkább érd be az egyszerű dolgokkal, de használt cipő?! no way.

2011. jan. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
jólvan rendeld meg legfeljebb kapsz egy szakadt papucsot 4E-ért :D és akkor majd megtudod hogy vagy rendelsz drágábbért olyat amiről tudod hogy néz ki, vagy pedig látatlanba egy rosszat :D soksikert!
2011. jan. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!