Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet fehér szőrös csizmát...

Babaedi kérdése:

Hol lehet fehér szőrös csizmát venni?

Figyelt kérdés
Fehér szőrös, általában velúros alul, csizmát keresek, nem a nagydarab hótaposó fajtát, nekem olyan kell ami bokától szőrős és kb. vádli közepéig ér, ha valaki tud ilyet kérlek titeket irjon.
2011. jan. 22. 16:29
 1/2 anonim ***** válasza:
A Deichmannban nemrég még lehetett, meg talán pár kínai boltban. Amúgy én is ilyet szeretnék, de sehol nem találok normálisat, vagy nem jó a méret. :(
2011. jan. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, reméljük valaki ir nekünk olyan helyet ahol lehet még kapni, Deichmannban állitólag tavaly lehetett kapni ilyet, az idén én nem találtam. Voltam Sárkány centerben is de ott csak hótaposó van fehér, ami nem végig szőrős, én meg olyat szeretnék... A házunkban lakó csajszi vett ilyet, nyugati aluljáróban az üzletsoron, de már nincs!! tiszta ideg vagyok mert pont olyat kerestem egész télen. Humanicban is láttam de az bumszli volt, és horror volt az ára.
2011. jan. 23. 10:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!