Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Gyerekek. Baj ha felvételire...

Gyerekek. Baj ha felvételire (központi írásbeli) -re acélbetétes bakancsba megyek?

Figyelt kérdés
2011. jan. 19. 17:22
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
ümm..mármint jóindulatból :D
2011. jan. 19. 18:50
 22/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy felvételin magadat, és a stílusodat, na meg persze az eszedet kell vinni. Sajnos van, aki ezt lenézni. Bár mondjuk a bakkancs tényleg nem oda való. Akkor már mondjuk egy fekete vagy szürke szögecses, vagy mit tudom én. De a bakancs nem lesz nagy siker, hidd el nekem.
2011. jan. 19. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%
Hosszú nadrággal okés, elvégre a bakancs egy szép, fényes fekete cipő :D Én tornacipőben érettségiztem :D Bár én úgy voltam vele, hogy semmi közük hozzá, miben megyek, ha nem tetszik nekik, kapják be, nem fogok a kedvükért ronda kényelmetlen cipőt venni több ezer forintért :D
2011. jan. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%
nálunk volt aki egyetemen szóbeli vizsgára is abba jött mégis átment :D
2011. jan. 19. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
44%

Énis abba megyek...

Ha vkinek nem teccik, vagy ha vki azt mondja h gáz akkor az b@szódjon meg... :D

Nem fogok kiöltözni mint vmi hülye rib@nc... :D

Meg am is ha sikerülne a felvételi akkor suliba is abba járnák.. szal tök mind1 :D

Meg sokan mondják h a piercingeket szedjem ki magamból.. De nem értem minek szedném ki.. x)x)

Nah Csoki

2011. jan. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Azt kéne megérteni, hogy attól, hogy esetleg nem tetszik nekik az öltözéked, még nem fogják lehúzkodni az eredményt...
2011. jan. 22. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
persze...csakhát a mai társadalom egy köcsög,és ha nem állsz be a sorba akkor már azonnal megnéznek hogy húú de rossz ember lehet...de a f@sz fog beállni... : D
2011. jan. 23. 21:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!