Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nutria bunda: kinek mi a...

Nutria bunda: kinek mi a véleménye? Hordanátok ilyen bundácskát?

Figyelt kérdés
2011. jan. 16. 13:28
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
84%
Megnyugodhatsz, nem használok állatokon tesztelt kozmetikumokat (rá van írva az ilyenekre ugyanis!), és nincs szobanövényem sem...és bármilyen meglepő, a cipőim sem bőrből vannak, és húst sem eszem. Tuti földönkívüli vagyok, ugye? Vagy inkább csak változtattam, ha már megtehettem...
2011. márc. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
56%
Nem. A nutriák cuki állatok, a bundájuk nekik jobban áll, mint nekem. Én szívesebben hordok vastag szövetkabátot, alatta angóra vagy kasmírkardigánt, azért senki nem halt meg, de természetes, meleg kelme.
2012. márc. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Annyira utálom az ilyen képmutató embereket akik mindenkinek a halálát kívánják egy állat miatt. Én szívesen hordok bőr cipőket és tetszenek az állati termékek. Eddig sok ezer éve is így csinálták, bevált, akinek meg nem tetszik az állatbőr, meg játsza az állatvédősdit, az hordjon műanyag palack ruhákat meg egyéb vackokat, az ő dolga mit hord, de akkor meg ne rinyáljon az állatvédelemről, mert ez nem állatkínzás és azért, mert ez az utóbbi 20 évben bejött a divatba, attól még nem lesz igazuk.

Én elfogadom, hogy van akinek ez nem tetszik, de attól még én nem vagyok rossz ember, mert állati eredetű ruháim vannak.

2015. dec. 12. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Akkor a horgászokat is támadjátok,lehet hogy a hal többet szenved mint a prémes állat.
2019. szept. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!