Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Rendelt már valaki ettől a...

Rendelt már valaki ettől a fűzőkészítő cégtől? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Www.Corsets-uk.com
2011. jan. 14. 20:13
 1/4 Milana válasza:

Meg sosem, de koszi, hogy belinkelted, szepek. Nezd meg viszont ezeket, www.darling222.hu.

Nekem ezek meg jobban tetszenek, olcsok is. De meg toluk sem rendeltem, csak hatha erdekel.

2011. jan. 14. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én igen! Megbízható cég, 7-10 nap helyett eddig mindig 5! nap alatt ideértek a fűzők.

A sima "fashion" corset ugyanaz, amit tömegével megtalálsz a vaterán is (meg az első által linkelt oldalon), + néhány igényesebb darab. Ezek műanyagmerevítősek, nem karcsúsítanak, azért ilyen olcsók. Egy fokkal azért drágábbak a többinél, mert ezeket nem Kínában, hanem Angliában állítják elő, a minőségük is jobb egy fokkal (már amennyire az ilyen "fűzőké" lehet jó...). Az első által említett oldalról nehogy rendelj, iszonyatos a minősége, kb. fél év a max élettartamuk, és szerintem nagyon ronda a többsége. + a csípőjénél visszahajlanak azok a fűzők a rendes merevítés hiánya miatt, borzasztó gagyin mutatnak. Szintetikus az anyaguk is, így könnyen beleizzad az ember ráadásul, hátvédőjük sincs, tehát szabadon van a hát, ami valljuk be, elég igénytelen dolog egy fűzőnél.

Na. Visszatérve a rendes acélmerevítős fűzőkre. A sima steel boned corset kategóriában találhatóak jó minőségűek, olyanok, mint egy fűzőnek lennie kell, a belső rétegük rendes fűzővászon, pamutból, természetes anyag. Rozsdamentes acél merevítők, fűzőzsinór, derékszalag, hátvédő, minden van. Ez a közepe árkategóriájú náluk, mert ebben nem spirálos, hanem sima merevítők vannak, 12 db. - így nem olyan hajlékonyak, de ugyanúgy formázzák a derekat.

Az igazi a waist traning corset az oldalukon, ez valódi spirálmerevítős, méghozzá 22 darabos. Ezen kívül ezeket nagyobb karcsúsításra tervezik, mint a sima steel boned corsetteket.

Ezenkívül kapható még couture fűző is, ezek pedig kézi készítésűek, azért vannak olyan árban. Mondjuk szerintem gyönyörűek.

Nagyon jó minőségű, tartós, és szép fűzőket gyártanak, gyorsak és pontosak, ha valami kérdésed van hipergyorsan válaszolnak, ha pedig elveszik a magyar postán a csomagod (ismerősömmel előfordult már), újraküldik a fűzőket. Szóval nekem semmi panaszom nincs se a kereskedőre, se a fűzőire:)

2011. jan. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kedves Második! Neked mennyiért szállították ki Magyarországra a fűzőt? Kicsit összekavarodtam most a szállítási díjakkal...
2011. jan. 14. 20:49
 4/4 anonim ***** válasza:
Súly alapú szállítás van. A normál 3 fűzőre 15 font. De erre még rájöhet az is, ha expresszet kérsz, vagy ha esetleg többet vásárolsz. Kevesebbnél nem tudom fejből, se többnél, se expressznél, de ha rákattolsz a fűző(k)re, amit szeretnél, kosárba rakod, akkor alatta a shipping&tax-nál kiszámoltathatod, hogy mennyi lenne a szállítás irányítószám alapján az adott cuccokra.
2011. jan. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!