Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen színű (volt) a tornadre...

Milyen színű (volt) a tornadresszed tesiórán?

Figyelt kérdés

És mikor kellett hordani ?

Alsó/felső v. gimiben ? És melyik évben ?


2011. jan. 14. 10:35
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Nálam általánosba kellett 1-2 osztályba kék és fekete színű dresszeim voltak, gimibe is tavaly megkövetelte a tesitanárom de vettem rá melegítőt és ennyi
2011. jan. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 puszedli. válasza:
Nekünk 1-2-3-4ben kellett hordanunk és piros volt.
2011. jan. 15. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

1-2ban kék volt.

3-4ben piros.

utáltam mint a vackot.

5.ben másik suliba kerültem, ott már csak sulipóló volt, olyan nadrággal amilyet te akartál.(mármint azért bemelegítő, de hossz mindegy.)

gimibe még suli póló sincs, tényleg az van amiben tudsz mozogni.

2011. jan. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Alsóban hordtam, 1.-ben meg 2.-ban, kb. szexinek éreztem magam benne. :D:D:D:D
2011. jan. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
nálam általános 7-8.ba lett kötelező összesen 2 szer húztam magamra aztán rávettem melegítőt aztmondtam a dresszre vettem rá és ennyi kutya se jött rá :D
2011. jan. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:

Már nincs olyan, hogy "kell"! Az csak a kommunista rendszerben volt. Mióta a közoktatási törvényt megváltoztatták azóta ott le van írva, hogy a tanárok NEM ÍRHATJÁK elő, hogy ki, hogyan öltözik, hogy alakítja a megjelenését.....Igaz ez főleg azokra a dolgokra vonatkozik ami a régi időkben "tiltott" dolgok voltak. Pl miniszoknya, szexis, feltünő ruhák,ékszerek, smink,zselézett extrém frizura...stb. Akár zöld punk hajjal és telepirszingelt testtel is bemehet bárki bármlyen iskolába!

Ehhez képest ez a tornadressz téma pitiáner ügy! Mindenki abban tornázik amiben akar. Aki dresszben érzi jól magát az dresszben, aki pólóban és hosszú tréningnadrágban az abban. Ennyi!

2011. febr. 4. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Fekete. Csak azt hordhattunk, semmit nem vehettünk rá. Akik benne voltak a suli atlétika csapatában ugyanúgy abban jártak versenyekre is, az volt az "egyenruha" gyakorlatilag. Volt aki utálta, volt aki szerette, olyan is volt aki elfogadta hogy csak ezt viselhetjük. Amikor gimibe kerültem akkor megszokásból azt tettem be a táskámba és csak ott szembesültem vele hogy nem abban kéne tornáznom. De mivel első tesi óra volt, nem akartam rögtön ezzel indítani hogy nincs felszerelésem. Picit furcsán néztek akkor rám, de már régen volt.
2018. jan. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!