Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen szín illik barna hajú...

Milyen szín illik barna hajú és szemű lányhoz?

Figyelt kérdés
Barnás szőke egyenes a hajam és kissé sötét barna szemem van.
2009. jan. 31. 21:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ez attól is függ, hogy milyen stílusú vagy. Szal diszkós, rocker, rapper stb...

Általában az ilyen lányokhoz, legalább is szerintem, jól áll a barnásabb színek. A kék farmer, az mindenkinek jól áll, a felsőrész, meg leginkább valamilyen világosabb barna áll jól. De ezt saját magadnak kell meglátni, hogy melyik ruha ill. szín áll jól. Igaz ezt nagyon befolyásolja a környezeted. Ami a lényeg: magadnak akarj megfelelni, ne másnak.

2009. jan. 31. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
a fekete az tuti jól áll meg gondolom a barna is de a bőrszínedet is figyelembe kell venni.
2009. jan. 31. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

hát föleg visszahuzódo nem tul feltünö az öltözködésem. Ám parkouroztam meg fociztam is igy a sport is megvan bennem.

Most vagyig nyárin megyek valami ilyen különleges alkalomra igy gondoltam megkérdem melyik szin ál jol általába az én tonusomnak.

2009. jan. 31. 22:34
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Milyen színű a bőröd?
2009. febr. 1. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanmár... Barna haj,barna szem, és akkor barna meg fekete ruhák? Ne már... :S

Ugyanezek a paramétereim és főleg a lila és a piros áll jól, de nem rossz a mályvaszín sem.:]

2009. febr. 1. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is barna a hajam és a szemem, hasonló leírással mint neked. Én barnára szoktam kihúzni a szemem, és szempilla spirál. Szerintem ez neked is eléggé szépen kiemelné a szemedet! :) Arcra pedig halvány barackos pudert, vagy pirosítót! :) Öltözködés pedig szerintem világosabb szinek mint pl: halvány sárga, vagy barack szín. Ami neked tetszik:)
2009. febr. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!