Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van valami neve a lookbookon...

Swedish kérdése:

Van valami neve a lookbookon látható öltözködési stílusnak?

Figyelt kérdés
ha valaki nem ismeri: [link]
2011. jan. 13. 11:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A letöbbjük hipster vagy hipser beütésű. De természetesen az regisztrál akinek kedve van, olyan ruhában ami neki tetszik.
2011. jan. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
20%

sztem "cinkes" a neve :D

igazából az a vicces, ahogy nagy egyedi művészfotókat nyomatnak, és gyakorlatilag az összes egyforma :D

2011. jan. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

nem egyforma csak a stílus ugyanaz a ruhadarabok nem...

nem mint pl. az ilyen csillivilli kövekkel kirakott pólós , ed hardy trucker hat-es, converse-es..na azok ugyanolyanok..

2011. jan. 13. 14:18
 4/9 A kérdező kommentje:
ja és kedves első válaszoló köszönöm a választ! :)
2011. jan. 13. 14:19
 5/9 anonim ***** válasza:
szerintem indie
2011. jan. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

Nem mind1, hogy teljesen egyforma, vagy 90%-ban? Tk mind1, hogy most pont ugyanazokat a ruhadarabokat hordják-e, vagy csak teljesen egyformának tűnnek.

Az általad felsorolt "stílusok" is iszonyatosan tucatok, külföldön meg a lookbookos "stílus" az.

2011. jan. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
91%
Ahogy ahogy az első hozzászóló írta hipster és vannak indie stílusban is összeállítások , néhány vintage darabbal egyénibbé téve. Igen végül is mondhatjuk , hogy külföldön ez az elterjedt , de hát Magyarországon nem ... Imádom a lookbookot szerintem nagyon jó ötleteket lehet onnan venni! :))
2011. jan. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%
én nem sok hipstert látok benne,olyan vintage féleség :D
2011. jan. 14. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

ez az extrém divat.

és akkor a divaton belül sokmindenről beszélhetünk, ha a jelenlegit nézzük, akkor azon belül több ágazat van. de manapság az egyediség (turis, saját készítésű cuccok), vintage ruhák, vagy az átlagdivatból a nem-jön-velem-szembe

2011. nov. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!