Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen más hasonló kinézetű...

GggTt kérdése:

Milyen más hasonló kinézetű cipők vannak még a Supra-n kívűl?

Figyelt kérdés

Supra cipőket gondolom mindenki ismeri :) nos ilyen kinézetű cipőket keresnék más márkába.Esetleg ha még ismertek ilyeneket, kérlek osszátok meg velem!Kössz!


[link]


2011. jan. 12. 19:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Adidas??

[link]

2011. jan. 12. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

nike?

[link]

2011. jan. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

[link]

puma??

2011. jan. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A Puma eszméletlen jól néz ki, de a Nike és az Adidas is messze jobb mint a Supra (minőségét tekintve is).
2011. jan. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a linkeket meg az ötleteket, igen én is azért szeretnék a suprán kívül mást, mert minőségben nem a legjobb
2011. jan. 13. 19:14
 6/6 anonim ***** válasza:
76%

a nike cipő linkes vagyok :)

Nem szeretem csizmákat,ezért én télire supra magas szárú cipőt vettem,mert amúgy converse tornacipő mániám volt...de hát abba mégse járhatok télen...:O főleg mert lány vagyok...

mivel volt már hasonló nike cipőm amit linkeltem így csak annyit tudok mondani hogy a nike sokkal tovább bírta mint a supra...elengedte a ragasztás 4 hónap után és a tépő záras részen a varrás elkezdett lejönni

mostanában nagyon sok csajszin és srácon is látok ilyen nike cipőket...Pumát és Adidanst nem nagyon...:)

2011. jan. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!