Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol tudnék venni magasított...

Hol tudnék venni magasított derekú farmert viszonylag olcsón?

Figyelt kérdés

Nem olyanra gondolok, ami csak egy egyenes "zsák", aminek van 2 szára, valahol végződik a derékon, és semmi fazonja nincsen, hanem olyanra, aminek ilyesmi a dereka, mint ennek:

[link]


Fontos lenne, mert csak ez lenne jó, de nem találok sehol.

Pesten lakom egyébként.


2011. jan. 5. 22:06
 1/6 anonim ***** válasza:
H&M-ben láttam,és szerintem még a C&A.
2011. jan. 6. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Zaraban van, legalábbis volt, nem tudom van e még. Ilyesmi sötétkék, csőszárú, gombolópántos magas derékkal, talán 9000 Ft volt.
2011. jan. 6. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én turkálóban vettem ilyet Nyíregyházán.
2011. jan. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a válaszokat.

Én max 5000-ért gondoltam:-S

Utolsó: Akkor lehet én is megnézek párat, hátha találok (azért nem nagyon járok turiba egyébként, mert eddig minden, ami nekem tetszett ott, az vagy kicsi, vagy nagy volt rám, és ugye mindenből csak 1 db van)

De talán szerencsém lesz:-)


Azért aki tud még ilyet, írjon!

2011. jan. 6. 17:26
 5/6 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Most leárazás van, Zaraban is, így a 9000 Ft- os naci 5-6 ezerbe kerülhet.
2011. jan. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Voltam ma a Józsefvárosi piacon, volt egyetlen egy helyen, utolsó darabok, így 2900 Ft-ért sikerült szereznem egyet, aminek nagyon örülök, mert hétfő óta nem is tudom, hány boltban voltam... Végre:-D
2011. jan. 7. 19:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!