Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Titeket nem zavar, ha valaki...

Titeket nem zavar, ha valaki elkéri a ruháitok kölcsönbe?

Figyelt kérdés
Az én drágalátos húgom már akkor kölcsönkéri(jó esetben kölcsönkéri)az újonnan vásárolt cuccaimat,amik még rajtam sem voltak egyszer.Sokszor odamegy a szekrényemhez,kidobálja a ruháim és próbálgatja fel őket,aztán vissza gyűrögeti őket a szerkényembe..utána meg megy a nővérem szekrényéhez.Egyre kezd idegesíteni ez a viselkedése.Sokszor kölcsön sem kéri és mikor mondom neki,hogy ki engedte meg,hogy felvegye,flegmán visszaszól,hogy "ééééés?"És még nem neki szokott feljebb állni,ha megkérdezem,hogy ki adta neki kölcsön a ruhámat:(14 éves lesz.
2011. jan. 3. 22:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha 14 lesz, akkor ez már elég gáz viselkedés ebben a korban. Főle a reakciója hogy: "ééééés?". Ez kb óvodás szint. Mindenképpen beszélj vele mert egy az hogy gáz, kettő hogy máshogy nem tudod megoldani a helyzetet. Ülj le vele és beszéld meg, vagy küldd oda az anyutokhoz ugyanezzel a céllal.
2011. jan. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szerencsére nekem bátyám van, de én nem bírnám ezt a viselkedést elviselni. Szerintem csinálj zárat a szekrényedre vagy vmi
2011. jan. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem öcsém az elektronikai kütyüket csórja el...hifit, mp3 töltőt, kártyaolvasót, aztán mikor számonkérem ,az a válasz, h "nem te vetted..." persze ő nem becsül meg semmit. Sőt sokszor kölcsönadja, aztán elfelejti, h kinek, és nem kerül vissza...így tűnt el egy fejhallgató, meg egy PDA töltő...és 17 éves!

Szóval ne várd, h a húgod jobb legyen. Az új cuccaidat meg dugd el, vagy mindent fújj be olyan parfümmel, amit nem szeret. Hátha nem veszi fel, mert neki "büdös". Ha Rád jók a cuccai, akkor otthonra vedd fel, akkor majd rájön, h milyen sz.emét dolog, amit csinál.

Jobbat nem tudok.

2011. jan. 3. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem vagyok irigy alapvetően, de azért mindennek van határa. Mondjuk velem ezt tuti nem játszaná el... Nem is érte, hogy bírod elviselni. Nem is azzal van a baj, hogy esetlegesen néha felhúzza a ruhádat, hanem azzal, ahogy ezt elintézi. A stílusa rettentő szánalmas és gyerekes.

20L

2011. jan. 4. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

a te húgod, neveld meg. ezt azért énsem hagynám h szónékül odamegy és összetúr mindent ésmég vissza is pofázik. megnevelném az tuti. nem leütném, hanem elmagyaráznám neki h fejezze ezt be és nem engedném be a szobámba addig amíg oda nem jön és meg nem kérdez h kölcsön kérhetne e egy felsőt. ewkkor aztmondanám h igen, és beengedném h válogasson. utána persze mindent tegyen vissza úgy ahogy volt

25L

2011. jan. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

fuuu de ismerős...hugom 21 éves én 22...és mindig kérdezés nélkül veszi kölcsön a cuccaimat...(nekem jóval több ruhám van, mert én vigyázok rájuk, költök rájuk stbstb.) és én se vagyok irigy alapjába véve, de vannak darabok, amiket senkinek nem adok kölcsön, plusz a hugom nem is vigyáz a cuccaimra...a szekrényébe mindig kupi van, csak begyüri a ruháit, és sajnos az én ruháim is ugy végzik az ő szekrényébe...plusz a többiről nem beszélnék, mikor pl kiégeti valahogy cigivel a felsőmet stbstb...na meg az az érzés h ezt meg azt akarom felvenni és nem találom, azt abba ment el..utálom..annyiszor mondtam neki szépen és mérgesen is, kiabáltam vele, probáltam normálisan megbeszélni...kérleltem, megtiltottam...semmi nem segitett...lassan kulcs lesz a szobámhoz...:/

22L

2011. jan. 5. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!