Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A magassarkú cipőt lehet...

A magassarkú cipőt lehet valahogy nyújtani?

Figyelt kérdés
egy számmal kisebbet vettem mint ami kellett volna és nem cserélték vissza. cipésznél meglehet valahogy nyújtani?:S
2010. dec. 30. 18:24
1 2
 1/11 szamóca. ***** válasza:
attól függ milyen anyag.
2010. dec. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
hát azt én se tudom... majd keresek képet róla.
2010. dec. 30. 18:32
 3/11 szamóca. ***** válasza:
100%

felesleges. az anyagot kell megtudni, egyébként bele van írva a bélésébe, de én akkor se mfogom tudni a választ. ha bőr akkor biztos, de kérdezz meg egy cipészt így nem lehet vakon megmondani.

ha nem nagyon sokkal kisebb akkor próbáld meg hoyg felveszel 3-4 vizes zoknit, és ugy mászkálj benne otthon valamennyit lehet tágít rajta.

2010. dec. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

hát hosszra nem nyúlnak a cipők, csak szélességre

nedves zokniban járkálj benne 20-30 percet.a bőr, ha átveszi a láb melegét, nyúlik.a műbőr már más tészta

2010. dec. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
nem üzleti cipő szóval ne ír sehol semmit. amúgy olyan keményebb "bőr".de lehet, hogy teljesen más és most hülyeséget mondtam :D 3-4 zoknival bele se fér a lábam, de mért kell hogy vizes legyen?
2010. dec. 30. 18:38
 6/11 A kérdező kommentje:
nekem hosszra kellene pár mm-t :S
2010. dec. 30. 18:43
 7/11 szamóca. ***** válasza:
mert ugy jobban nyulik az anyag. dee ha annyira kicsi akkor felesleges, annyit nem fog tágulni. vidd el cipészhez megkérdezni, de szerintem jobb ha megprobálod kicseréltetni.
2010. dec. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 szamóca. ***** válasza:
jahogy azt nem lehet, sry. akkor probálkozz vizes zoknival:D
2010. dec. 30. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

jahogy azt nem lehet, sry- ezt mire értetted?

nem bírom ki cserélni mert újévre vettem és holnap már nem birok elmenni...és ha felhúzom akkor úgy is meglátszik ha használtam viszem vissza...megpróbálom vizes zoknival, nagy nehezen bele fért a lában 2 zoknival :)

2010. dec. 30. 18:56
 10/11 szamóca. ***** válasza:
visszacserélni nem lehet. ahogy rákattintottam a küldésre eszembejutott hogy írtad hoyg nem leeht :)
2010. dec. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!