Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen divat manapság fejhallg...

Milyen divat manapság fejhallgatót hordani a nyak körül?

Figyelt kérdés

Már jónéhány srácot láttam fejhallgatót hordani. Divatból csinálják vagy használják is?

[link]


2010. dec. 29. 22:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Van aki divatból van aki nem.

Apa pl. nemhinném h divatból.

:)

2010. dec. 29. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Azért hordják nyakban, mert egyszerűbb alkalmanként letolni a nyakadba a fülhallgatót, ha pl. épp bemész egy üzletbe és kommunikálnod kell valakivel/beülsz egy órára a suliban/telefonálnod kell, mint folyton elpakolni a táskádba. Ennyi a titok. :)
2010. dec. 30. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én lány vagyok, én is így hordom néha.

Ráadásul nekem színes van, végülis lehet hogy lehetne ezzel divatot teremteni. Biztosan nem véletlenül lehet már színeset és mintásat is venni.

Amikor megvettem nem gondoltam rá, hogy ciki vagy divatos, gyakorlatiasabb szempontokat néztem, de szokták kérdezni hol vettem és mennyiért, mert tök jó. :P


Nekem ez a fajta kényelmesebb, mint a kis fülbedugós verzió. Az csak olyan idétlenül fityeg ha kihúzom a fülemből, mert mondjuk beléptem egy üzletbe vagy beszélgetni akarok.


De a másik fajta, olyan mint egy fejpánt, ha fent van, szép, ha színes, ha meg letolom a nyakamba, nem zavar. És, most nevetni fogsz, de a fülem sem fázik. :P

2010. dec. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez egy sílushoz tartozik hozzá,és valószinű hallgatja is:)
2010. dec. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!