Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet ilyen női övet...

Hol lehet ilyen női övet beszerezi? (pl Nyíregyházán. )

Figyelt kérdés

Ilyet, csak ezüst színben.


[link]


2009. jan. 26. 14:09
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Nyíregyházán nem tudom de tegnap voltam Pestem a Leonardóban és ott volt ezüsben sőt még le is volt árazva. De álltalában ilyen Bizsus boltokban van sztem.

2009. jan. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
a Korzóban, a New Yorker mellet van egy bizsu bolt, szerintem ott lehet, vagy ha nem a piacon biztos van :)
2009. jan. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
szia nekem ezüstbe van ilyen ugy turtam. igaz h pécsen de 500ft volt és semmi baja nézz körül a turikba nagyon megéri és nem jön szembe!!!
2009. jan. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigieket, már csak azt kellene tudni, hogy hogy kérjem? milyen fajta öv? vagy mi? :D Mert fiú vagyok, a barátnőmnek venném..
2009. jan. 26. 20:19
 5/8 anonim ***** válasza:
mivel mostanában nagy divat az ilyen, bármilyen kínai boltban össze tudod szedni (:
2009. jan. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
60%
Nekem ugyanilyen van, a sétáló utcában a Rossmannal szemben van egy fehérnemű bolt, ott lehet kapni ilyen övet. Pár hónapja vettem az enyémet, akkor ott volt sokféle színben ilyen öv.
2009. jan. 27. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
60%
Előző vagyok, nem kell kérjed, mert ki van rakva minden. Nézelődsz és meglátod. Amikor én vettem akkor ahogy bemész egyből úgy bal kéz felől volt elhelyezve, de úgyis meglátod ha van. De ha úgy kéred hogy fonott öv, talán tudják miről van szó.
2009. jan. 27. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem is ugyanilyen övem van, ezüst színűben. Kínaiban volt 500 Ft. Több kínai boltban láttam Vácon és Bp-en is ugyanilyet, úgyhogy tényleg lehet, hogy megérné benézni a nyíregyházi kínaikba is.


Jah és a teszveszen is láttam ilyen övet ezüst színűben valamelyik nap.

2009. jan. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!