Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Pontosan kik azok a gruftisok?...

Pontosan kik azok a gruftisok? Hogyan öltözködnek?

Figyelt kérdés
2009. jan. 26. 13:54
 1/4 anonim ***** válasza:
79%
Azt hiszem a gruftisok azok akik koporsókban aludnak,sokak közülük drogoznak,úgy gondolják semmi céljük nincs ezen a világon,rossz helyre születtek, így se a családalapítás se a tanulás nem hajtja őket.Kb úgy öltözködnek mint a goth-osok.
2009. jan. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
86%

A gruftik "elkeseredett gothok". Ők azok, akik tényleg meg akarnak halni, és nagyon sokan tesznek is érte. Jól mondta az előttem szóló: isznak, drogoznak, ölik/pusztítják magukat. Talán lehet mondani, hogy ők egyek a Cure-osokkal.(de ez már nem biztos)

Én spec. nem szeretem őket, mert úgy öltöznek, mint mi gothok és ezért egy csoMó, hülye azt hiszi, hogy ugyan az a kettő...

2009. jan. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
A gruftik a 90-es években voltak a németeknél és idehaza. Hittek a túlvilágban, gyakran kíséreltek meg öngyilkosságot, mert úgy érezték, hogy nincs jövőjük. Többségük alkoholista volt és gyógyszerfüggő. Legmeghatározóbb zenekaruk a The Cure volt. Lányoknál fekete zsákruha, fiúknál fekete ing nadrág. Mindkettőnél halántéktól lefelé borotvált fej, fölfelé tupírozott fekete haj. Általában halotti sminket viseltek. Mára "kihaltak".
2009. okt. 24. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2013. jan. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!