Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol tudok venni csini köpenyt,...

Hol tudok venni csini köpenyt, és fehér nadrágot? (kozmetikus leszek)

Figyelt kérdés
Az interneten már körülnéztem alaposan munkaruhás oldalakon, de annyira egyik sem volt nyerő, meg kicsit drágállom az 5-6ezer forintos felsőket. Fehér nadrág nem muszáj munkaruhás boltból, de sehol sem találtam számomra előnyös fehér nadrágot. Van valami tipp? (44es a méretem)
2009. jan. 25. 15:29
 1/3 anonim ***** válasza:
84%
Szerintme kérdezz meg egy kozmetikust:)
2009. jan. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
76%
Nagykerekben,ahol veszed az eszközöket/anyagokat!Ezenkívül munkaruházati, vagy varrass!
2009. jan. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én is kozmetikus vagyok. A köpenyemet egy munkaruhakészítőtől szoktam venni, nagyon szépeket varr (3500 Ft). A nadrágot pedig kínaiban veszem (1500 Ft), egyszerű, gumis derekú melegítőnadrágot. Nagyon fontos a kényelem, különben nem tudsz rendesen dolgozni. Lényeg, hogy egyszínű legyen (ne legyen csík benne). Én sem szoktam találni számomra előnyös fehér nadrágokat, (az én méretem 42-es)de ez bevált.
2009. jan. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!