Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan szoktassam magam a...

Hogyan szoktassam magam a magassarkú cipők viseléséhez?

Figyelt kérdés
Tudok bennük menni, nem ez a problémám, hanem hogy 2-3 óra elteltével iszonyatosan fáj bennük a lábam. Rengeteg nőt látok viszont, akik mindig magassarkút viselnek - ők hogy csinálják? Nekik nem fáj a lábuk? Van valami titok a dologban? Most már így 23 évesen szeretnék magas sarkú cipőket is viselni - de amikor reggel a cipőválasztásra kerül a sor, kényelemből mindig a lapos talpú slampos cipőimet választom...
2010. dec. 26. 19:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Háát próbáld ki ezeket, én mondjuk még nem próbáltam ki a talpbetéteket magassarkúba.Amúgy van mikor nekem is fáj már a lábam, de nem érdekel, szeretem a magassarkúkat:D

2010. dec. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Gondolom az ő csontozatuk alkalmazkodott a magassarkú viseléséhez, ami miatt a későbbiekben egy csomó más probléma adódhat. Én a helyedben maradnék a lapos talpúak mellett, azokból is vannak helyes darabok. :) De ha nagyon ragaszkodsz a magassarkúhoz, szerintem akkor se válassz 3-4 cm magasabbat.
2010. dec. 26. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
mászkálj benne otthon
2010. dec. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
gondold azt mintha csak lábújj hegyen mászkálnál,viszont vannak olyan magassarkúk amelyeknél az elejénél megvan magasítva 1-2 cm-re azok nagyon kényelmesek és elegánsak is :D
2010. dec. 26. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem mindenki bír magas sarkú cipőt hordani. Lehet, hogy akiket mindig magas sarkúban látsz, a munkahelyükre van "benti" cipőjük, ami lapos talpú. Egyébként a lapos talpúak között is lehet elegánsakat találni.
2010. dec. 27. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Janka&Janka ***** válasza:
100%
Szerintem fokozatosan viseld a magassarkút. Először az alacsonyabb sarkúakat, utána pedig a magasabbakat.
2010. dec. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

13:01! Ez ésszerű...

Viszont nála ez úgy volt, hogy amikor olyan 16 évesen elkezdtem ilyen fajta cipőket hordani, én egyből egy 9 cm-essel kezdtem, az első kb 2 hét rossz volt, fájt meg minden de aztán megszokod, 3-4 hét után úgy tipegsz benne, mintha hozzád nőtt volna :) én pl.: minden hétköznap viseltem suliban, hétvégén meg tornacsuka, hogy pihenjen is, most már 10-12 centiseket sem érzek meg.

Remélem tudtam segíteni

18L

2010. dec. 28. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!