Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nem túl kirívó iskolába egy...

Nem túl kirívó iskolába egy zebramintás csőnadrág?

Figyelt kérdés
Ma vettem a Tally Weijl-be egy csőnadrágot, ami zebra mintás és lila-fekete színű. (a csíkok a feketék) Azelőtt is láttam,de akkor még nem vettem meg mert drága volt. Most viszont nagy leárazások voltak,és nem hagyhattam ki:D (1400 Ft!!!) Szóval a lényeg az hogy nem fognak a suliba körberöhögni ha felveszem? :D Mert elég feltűnő egy darab. Képet sajnos nem tudok linkeli,de kb. el tudjátok képzelni milyen...:)
2009. jan. 24. 18:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
37%
Általános iskolába???? max az osztálytársaid fognak vele cukkolni kivéve ha te vagy az osztály üdvöskéje,de én suliban már láttam kirivóbbat is.nadrágra necc harisnya,fejkendő,kék szemhéjpuder....ocsmány ugyhogy nem gáz közép vagy annál magasabb rendű suli:még ugyse
2009. jan. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Gimibe járok...
2009. jan. 24. 19:03
 3/11 anonim ***** válasza:
84%
Hát igen elég necces.Biztosan be fognak szólni egy csomóan pl h Győzikének öltöztél...De ha neked ez tetszik akkor viseld bátran!A mi sulinkban is volt egy csajszi aki kockás pros-szürke csőnacit viselt lánccal,éshát megnéztük de midneki azt mondta h tökjó a nadrágja.Szval szerintem veddd fel nyugodtan és ne töródj a beszólongatókkal!
2009. jan. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
83%
Gimiben mindenféle stílus megtalálható, épp ezért nem gáz. Nyugodtan vállald fel, hisz akkor minek vetted?
2009. jan. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
18%

Minket hazaküldtek volna a tanárok igazolatlannal átöltözni, ha ilyen majomparádéban jelenünk meg GIMIBEN.

de biztos én vagyok karótnyelt.

2009. jan. 24. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
szerintem is:)
2009. jan. 24. 20:22
 7/11 anonim ***** válasza:
80%
Én a helyedben nyugodtan felvenném;DD
2009. jan. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
67%
Nálunk pénteken az egyik csaj párducmintás MELEGÍTŐ nadrágba jött suliba. Senki se szólta le, mindenki dicsérte a ruháját. Én a helyedben felvenném.. ha már egyszer megvetted (:
2009. jan. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Kösz csajok, felveszem! ;) :D
2009. jan. 25. 14:33
 10/11 anonim ***** válasza:
80%
Nem gáz, vedd fel nyugodtan!
2009. jan. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!