Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tiniknek, vagy mindenkinek....

Tiniknek, vagy mindenkinek. Miért fontos, hogy divatosan öltözzünk?

Figyelt kérdés
2010. dec. 22. 20:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
7%
Hát,mert mondjuk..ha szakadt ruhákba meg full bolyhósba mászkálsz akkor arra gondolnak h anyagiakban nem lehet rád számítani.(ezt most úgy gondolom ha vesz egy csokit vagy valamit te azt nem viszonoznád) és hát csak nem fognak olyannal beszélgetni találkozni barátkozni aki igy öltözködik..mert undoritó:'D
2010. dec. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%
szerintem csak magunk miatt is jó, dob az önbizalmamon ha csinosnak érzem magam, vagy mások megdícsérik az új ruhámat stb..:)
2010. dec. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%

Ja, mert ha valaki divatos, akkor biztosan full szakadtan, bolyhosan jár, mi ? Álmaidban...


Ugyanolyan igényes vagyok, mint te, kedves első, csak nem követem a divat.

Azért álljunk már meg egy kicsit, jó ?

Eszem-faszom megáll.

2010. dec. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
77%

*ha valaki NEM divatos

bocs

2010. dec. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
86%
Divatos és igényes között van különbség, kedves első.
2010. dec. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
koszike a mostanig adott válaszokat,én nem magamra értem , hogy nem vayok divatos, mert szeretek az lenni,csak 1 kérdés
2010. dec. 22. 21:00
 7/12 anonim ***** válasza:
87%

Mert ha nem divatosak, nem lesznek népszerűek az általános isiben meg a gimiben, nem tartozhatnak a tömeghez, márpedig a valahova való tartozás fontos érzés a kicsiknek. Meg közrejátszik az is, hogy ezt látják a sztárokon, a tévében, a tiniújságban, a médiában, tehát nagy eséllyel úgy érzik, hogy ez a követendő példa.

Hogy idősebbek mért követik a divatot, azt nem tudom. Valószínűleg azért, mert sosem fejlődik ki erős egyéniségük vagy jellemük, esetleg saját ízlésük, és a divattal valahogy "biztonságban" érzik magukat stílusügyileg.

Nyilván nem baj az, ha valaki ötleteket lop a divattól, hord divatos ruhákat is, főleg azokra az emberekre gondolok, akiknek csak a divat számít, nincsenek tekintettel arra, hogy mi állna jól nekik, és évszakonként cserélgetik a ruhatárukat, ha változik a divat.

2010. dec. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
első vagyok..és írónikussan írtam..nem kell leszedni a fejemet.:'DDD
2010. dec. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem nem fontos. Én nem követem a divatot. Nekem van saját stílusom és az szerint öltözködöm :).
2010. dec. 22. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A divat ma már nagyon tág fogalom, sőt például a kommersz divatot követők, nem is biztos, hogy tudják, melyek azok a kollekciók, amelyeket a legnagyobb divattervezők álmodtak meg. Szeretem mindkét fajta divatot, ugyanakkor van saját stílusom, és csak azt veszem át amivel azonosulni tudok.
2010. dec. 23. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!