Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Magyarországon lehet kapni...

Magyarországon lehet kapni Adam Lambert-ös pólót?

Figyelt kérdés
Vagy akármilyen Adam-os cuccot?
2010. dec. 22. 19:50
 1/4 anonim ***** válasza:
60%
Nem tudom, szerintem max ha elmész nyomdába, ott tudsz naptárat, pólót, bögrét is nyomatni magadnak. :) legalább egyedi. én tuti,h hordanám az olyan pólómat, mert ő a legjobb pasi, és imádom♥ a zenéjét is:)
2010. dec. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
68%

Én is bírom Adam-et, de nem azért mert fúúú micsoda pasi, hanem azért, mert megtetszett a zenéje a ClassFm-en.

Tényleg meleg, de kinemszarjale.

2010. dec. 23. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
70%
Sose értettem, hogy miért baj az, ha valaki meleg... Ugyanolyan teljes értékű emberek, mint bárki más. Az, h valaki a saját neméhez vonzódik szerintem magánügy, nem egy olyan dolog, ami miatt különbséget kell tenni 2 ember között. Nekem sok meleg barátom van, és nagyon rendesek, és mivel lány vagyok, pláne megértjük a másikat. Fel nem fogom, hogy a melegség az még mindig miért olyan világmegrengető probléma, ami miatt emberek eltávolodnak a másiktól... 17/L
2010. dec. 23. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a normális válaszokat :)
2010. dec. 23. 14:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!