Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ezt nem értem, lécci magyarázz...

Ezt nem értem, lécci magyarázzátok már el h miért ciki a harisnyanadrág a barátomnak?

Figyelt kérdés

Inkább megfagy az utcán, mithogy harisnyát venne fel. Ezt értitek? Nem tök mindegy mit vesz fel nadrág alá?

19.L


2010. dec. 18. 08:35
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
Majd kinövi. A tizenévesek nagyrésze pl sapkát sem hord inkább lefagy a füle.
2010. dec. 18. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ez biztos olyan dolog a fejében, hogy a harisnya lányos dolog. :) Bár amikor úgy sem látszik, akkor én sem értem, mi kifogása van ellene. Egyszer tényleg csak-csak kinövi. Vagy nem... :)

20L

2010. dec. 18. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Mert a harisnyanadrág lányos. Feszülős anyag, a biciklis nadrág is hülyén néz ki. Ettől még persze felvehetné, mert inkább, mint hogy fázzon, de akkor valami jó pamutosat. Mert különben ideje lenne szembenézni a ténnyel.
2010. dec. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Tehát a csőnadrág b.zis de a harisnyanadrág nem?
2010. dec. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

: D

ha díszb.zi akkor mindegy : D

a harisnya eredetileg egy ŰBERnőies ruhadarab, a nőiesség egyik jelképe. Olyan, mintha csipkebugyit húzna a pasid. :D De egyébként ha nem hangoztatja, akkor tök mindegy mit vesz fel. Én 3 nadrágot is felveszek, nem érdekel, ha esetleg vastagabbnak látszik a lábam....

17L

2010. dec. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
81%
Eredetileg férfi ruhadarab, a nők "stocking"-ot, hosszú zoknikat hordtak. De ennyire ne menjünk vissza :D
2010. dec. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

a fiúknak a harisnya helyett ott van a jégeralsó..

arra nem mondhatja hogy nőies ;)

2010. dec. 19. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Akkor mégsincs igaza?
2010. dec. 20. 18:36
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Ok mindegy hogy hívjuk, de szerintem igen a csőnadrág buzs, a jégeralsó nem. (egyébként se látod)
2010. dec. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 harisnyababee ***** válasza:
80%

Társadalmi beidegződés. Fél attól, h lebu#izzák érte. De egyébként egyáltalán nem ciki. Rengeteg srác vonzódik a harisnyás női lábakhoz, és sokan titokban fel is próbálják, de csak kevesen vannak, akik le bírják győzni a gátlásaikat. Szóval, reménykedj, h mielőbb kinövi. Esetleg annyit tehetsz, h mutogatsz neki különböző fórumokat a férfiak harisnyaviselésével kapcsolatban(van egy jópár). Vagy esetleg adj a párodnak a saját harisnyáidból, hátha úgy jobban benne van. Én rendszeresen a páromnak adom azokat a harijaimat,amiket én már nem tudok használni,(pl van rajta egy vékonyka szaladás)de neki nadrág alá még simán jó. Imádja ezeket hordani, mert olyan neki, mintha egész nap magán érezne.

23/L

2011. jan. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!