Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy kell használni a harisnya...

Hogy kell használni a harisnyatartót?

Figyelt kérdés
Ha veszek egy boltban harisnyatartót és hozzá combfixet egy másikban, akkor azokat simán össze tudom kötni? Utánaolvastam egy picit, és úgy értelmezem, hogy van direkt olyan combfix, amin vannak lyukak a harisnyatartónak. Akkor én még miért nem találkoztam ilyennel, annak ellenére, hogy rendszeresen veszek combfixet (szilikonost)?
2010. dec. 16. 14:29
 1/2 anonim ***** válasza:

A szilikonost is össze lehet paszintani a harisnyatartóval, én mindig úgy hordom, mert rólam leesik ha csak magában van. Csak kicsit nehezebb, mert a két szilikonsív között kell bepattintani a harisnyatartót.

És szerintem ha megkérdezed boltban, biztos van ilyen lukas fajta. Habár én még csak olyannal találkoztam, amibe nem volt szilikon se, meg lyuk se.

2010. dec. 16. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
A fehérneműs boltban aranyos naiv kis eladók néha tudnak neked segíteni. Ha meg ilyen 'spec' lyukas harisnyát keersel talán szexboltban próbáld.
2010. dec. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!