Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A Puma cipők mennyire strapabí...

A Puma cipők mennyire strapabíróak?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


ilyesmi cipőkre gondolok!


2010. dec. 7. 10:54
 1/5 anonim ***** válasza:
ilyesmi volt nekem is elég jól bírta 3 év után lett rajta egy kis szakadás
2010. dec. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én meg vagyok velük elégedve, már több Puma cipőm volt, évekig bírták. Mostanában dobtam ki egy 4 éveset, mert már elég kopott volt (kb. olyan volt mind a 2.képen lévő).
2010. dec. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én lány vagyok,de van 2 hasonló pumám.

Az egyik az strapabíró,mert vagy 2 évig kibírta...télen-nyáron,sőt még hóban is használtam!

Amit most vettem májusban az is ugye hasonló és egy nagy sz.r a nike cipőm 4 éves és annak most lett csak baja!

Bár mindenki más és az igénye is!

Puma mániás vagyok,de ezeknek a cipőknek se mindegy h h hordod,de a mostani cipők se olyanok,mint régen!

2010. dec. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem pont ilyen Puma cipőim voltak (2 pár), de nekem nagyon sokáig bírták. Sőt sztem az egyik mindig megvan még vhol, csak most már nem nagyon hordok edzőcipőt :D. Vmikor 12-13 éves korom környékén kaptam az első párat, abban jártam 2-3 évig mindenhova, aztán tesire meg edzésre használtam durván 2 évvel ezelőttig rendszeresen (olyan 2-3 nap egy héten tuti), és színfakuláson kívül semmi baja nem volt. A másikat ugyan kevesebbszer használtam, edzésre, de az is teljesen jó állapotban van (azt odaadtuk ismerősnek, azért nincs meg).


De hallottam rossz minőségű Puma cipőkről is. Nem tudom, lehet, hogy lutri :S.

2010. dec. 7. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem sokkal jobb minőségűek mint a nike-k.Nekem is hasonló van,nekem 4 éve meg van 2 évig hordtam és most 2 éve tesi cipőm de jól bírja.
2010. dec. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!