Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Van jelentősége az acélbetétes...

Van jelentősége az acélbetétes bakancsoknál hogy mekkora úgy értem például 8 soros vagy 15?

Figyelt kérdés
Kik hordják, van e megkülönböztető jellege?
2010. dec. 4. 21:17
 1/9 anonim ***** válasza:
10 soros szerintem a praktikus, nekem is akkora van. A 8 soros az rövidnek tűnik bakancshoz, a 15 soros már kicsit extrémebb és ki-be fűzni is hosszadalmasabb. A 10 soros az se nem rövid, se nem hosszú, szóval pont jó. Szerintem...
2010. dec. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nincs, praktikussági szempont van. Minél krövidebb, annál könnyebb befűzni.
2010. dec. 4. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Abszolút semmi. Jelentése csak a fűzőknek van. :)
2010. dec. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Kinek mi tetszik, ennyi. Nekem volt 10 soros is, meg 15 is, sőt, 20 soros is. Na a 20 sorossal már a tököm tele volt egy idő után, amikor le kellett venni, vagy pláne amikor sietősen akartam felvenni. Plusz szerintem nem is túl kényelmes. Viszont bizonyos ruháimmal nagyon jól nézett ki. De szerencsére már régóta nem hordok bakancsot, így a fűzögetéssel sincs gondom többet :D

23/L

2010. dec. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen a fűzők jelentőségét tudom csak gondoltam hátha ebben is van vmi :D. Köszönöm a válaszokat!
2010. dec. 4. 21:54
 6/9 A kérdező kommentje:

És mik a legjobb bakancsok?

(márkába)

2010. dec. 4. 21:55
 7/9 anonim ***** válasza:

Shellys, de az drága. Ha tudsz venni, használtan is jó, nekem is használt van és nagyon jól bírja. Red Rooster is jó.

Végülis... mindegy, csak a Steel-t kerüld.

2010. dec. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Előző 11:13-nak: Mi a baj a Steel-el? Nekem is az van és semmi baj vele. Csak érdekelne, hogy milyen tapasztalatod van vele.
2010. dec. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem Getta volt, az imádtam. De szerintem azt már nem lehet kapni. Shelly's-em is volt, de az nem bírta annyira a kiképzést. Martens-em nem volt sose, de sok ismerősömnek igen, és volt, aki 5-6 évig is tudta hordani.
2010. dec. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!