Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik üzletekben lehet...

Melyik üzletekben lehet klasszikus, "Basic" darabokat venni?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy van 4 hasonló ruhadarabom, amit szívem szerint kidobnék, de nem tudom hol tudok újat venni.

Van egy fekete rövid ujjú garbó, amit 6 éve vettem...

Van egy hosszú, kinyúlt, néhol már szita hatású fekete pulóver,amit még a nővérem is hordott...

Van egy rövidebb fekete V-nyak kivágású fekete pulóverem...amire állandóan ragad a szösz, régen macskaszőr is (ma már nincs macska) és akárhányszor leszedem olyan hengerrel, mindig visszaszáll rá...!Mondjuk ez mind a 4 felsőre igaz hellyel-közzel!

Meg van egy fekete bő kardigán, ami szintén kb. 6 éves.


Szóval nem szívesen járok ilyen igénytelen cuccokba, de nem tudom hogyan adagoljam be anyumnak:S, hogy hopp egyszerre 4 fekete felsőm tűnt el...


és még ami fontos, hol tudok venni jobb minőségű, klasszikus alapruhatárnak megfelelő darabokat???

Ja a fehér-fekete póló és blúz téma is érdekelne, mert amiket vettem 1 éve, azok is kinyúltak, hiába 100% pamut! :(


Köszi előre is!


2010. dec. 4. 11:18
 1/2 anonim ***** válasza:
zara
2010. dec. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is pont most kerestem alapdarabokat télire és találtam is a Tally Weijlbe.Vettem egy sötétkék rövid ujjú garbót 1400Ft,egy fekete alapon fehér mintás hosszú ujjút szintén 1400Ft-ért és egy fekete nagyon különleges pulcsit ami védi a derekat és vastag 4000Ft-ért.És ott van sok fehér blúz meg még sok-sok alapdarabnak való.
2010. dec. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!