Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tetszik az úgynevezett ugg...

Tetszik az úgynevezett ugg csizma?

Figyelt kérdés
Ma szereztem be egy ugg csizmát, nagyon kényelmes és meleg, ezért gondoltam megveszem, mert a hideg téli napokra, biztosan jól jöhet...Mi a véleményed róla?
2010. dec. 3. 16:17
1 2 3 4
 11/36 A kérdező kommentje:
és te milyen visszajelzéseket kaptál a csizmádra?
2010. dec. 3. 16:53
 12/36 anonim ***** válasza:

nekem nagyon tetszik, viszont nekem nincs. Amúgy szerintem barna színben sokkal jobban néz ki...

A crocs papucsok viszont undorítóak. szerintem. Még nem találkoztam olyan emberrel, akinek jó állt volna. és olyan ruha sincs szerintem, amihez illene

2010. dec. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 A kérdező kommentje:
ebben igazad van, hogy nincs hozzá illő ruha! én készülök egyet venni, és én arra gondoltam, hogy télen szobapapucsként, nyáron pedig egy bélés nélküliben akár strandra is felvehetem.
2010. dec. 3. 17:43
 14/36 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszenek az Ugg csizmák. Én biztos nem vennék fel ilyet, de biztos sokaknak tetszik ha minden második emberen ilyen van. A crocs papucsok meg egyenesen borzasztóak, semmihez nem illenek.
2010. dec. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:

Tavaly nem vettem volna fel,de idén az egyik barátnőm vett és felpróbáltam...és egész jól állt nekem:D

Még meg fontlom,hogy vegyek-e egyet:)

2010. dec. 3. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
nekem tetszik:D
2010. dec. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik. Divatos, trendi és méregdrága.
2010. dec. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:

nekem tetszik de barnába..

úgy hallottam a talpa nem valami jó..

szerintem könnyen be ázik de megleeht,hogy tévedek..

soknak nem tetszik és szerintem azért is hordják,mert divat..(mellesleg vanessa hudgens és ashley tisdale is elő szeretettel hordja)

2010. dec. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a válaszát!
2010. dec. 3. 20:08
 20/36 A kérdező kommentje:
amúgy meg nem méregdrága...és pl. az első kínaiban találtam, kinézetre, és anyagra ugyanaz...4000 Ft. nekem nem épp a legfontosabb a márkajelzés, mert az csak egy jelzés...pl.a converse cipő...az összes cipőboltban kapható torna cipő! ugyanolyan vászon mint a converse csak az ára egy számjeggyel kevesebb!
2010. dec. 3. 20:12
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!