Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik boltban érdemes vásárol...

Melyik boltban érdemes vásárolnom? 13/L

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Eddig a cuccaim nagy rész NewYorkerből voltak.:) És mostanában rádöbbentem hogy milyen gagyi cuccokat kezdenek behordani.:/ Régen imádtam és minden cucc nagyon tetszet.:) Most meg hiába megyek be semmi jót nem találok. Szerintetek melyik bolt az ahol még találnék magamnak jó cuccokat.? A NYer mellett még szoktunk járni a C&A-ba is de az sem mindig tetszik ami ott van.:) Zalaegerszegi vagyok és itt is szoktunk vásárolni,esetleg még havonta el szoktunk járni Szombathelyre.:))

Előre is köszönöm mindenki válaszát.:))

13/l


2010. dec. 3. 11:33
 1/6 anonim ***** válasza:
piac, kínai bolt, stb.
2010. dec. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bemész a plázába, arénába, vagy ami van ott. Végigjárod az üzleteket. aztán ami tetszik és ki tudnád fizetni, felpróbálod. megkérdezed anyukádat, hogy szerinte milyen (13 évesen barátokra sose hallgass, vagy nincs kialakult ízlésük, vagy sunyi dögök, akik csakazértse mondják el, h ebben biza nagy a valagad) , ha jó és tudod mivel kombinálni, akkor megveszitek. Nem kell egy üzlethez ragaszkodni. Kínai, turi, olcsóbb butikokban is lehet találni jó és kombinálható dolgokat. :D dizájnerboltokban is, de azért azt elég kevesen engedhetik meg maguknak, hogy egy polcsiért 50-100ezreket fizessen (btw én ha tehetném se tenném meg... :D)
2010. dec. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Pimkie
2010. dec. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én a Bershka,Zara,Tally Weijl,Promod,Jeans Club,Orsay üzleteket imádom.Ez már inkább egy nőiesebb,felnőttesebb stílus.Én itt találok ruhákat magamnak,amúgy meg kínaiba:)

Én elég kreatív vagyok,úgyhogy egy sima fehér pólóval is annyi mindent tudok kezdeni,hogy mindenki azt kérdezi"Már megint az Arénában voltatok Pesten?"Közben meg csak kínaisnól alakítottam ki:)

2010. dec. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.:) Sajnos nálunk csak pláza van és ott csak Kenvelo,Players room,wodoo<-amit kcsit drágállok. és retro<- és anyukámat sem szeretném megfosztani hoyg 1 nadrág 15ezer forint felett van.:S
2010. dec. 3. 15:15
 6/6 anonim ***** válasza:
Előző vagyok,azt lefelejtettem a Pimkiet vasággyal 40 kilósakra tervezték,a 38-as!nadrág nem jött fel rám.Pedig csak 32-es méretem van.És én nem is találtam ott semmi stílusomhoz illőt.De én viszont tök jó nadrágot,meg pulóvert találtam a New Yorkerbe is.Igaz akkor mikor 3-szorra mentem vissza.(ez egy napon volt)14/L
2010. dec. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!